Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tiekas Dobeles novada jaunatnes forumā

Kopskaitā 85 dalībnieki – gan jaunieši, jaunatnes darbinieki un darbā ar jaunatni iesaistītie novada speciālisti, gan Dobeles novada pašvaldības deputāti, pirms pasākuma bija pieteikušies uz Dobeles novada “Jaunatnes forumu”, kas šodien norisinājās Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā paskaidro Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centra direktores vietniece izglītības jomā un sociālā pedagoģe Inita Neimane, gluži visi, kas pieteicās uz pasākumu, ierasties uz to nevarēja, tomēr dalībnieku tāpat bija tiešām daudz.  Pēc viņas stāstītā šāda veida forums norisinoties jau vismaz sesto reizi, kovida laikā izņēmuma kārtā tam notiekot attālināti.

Šogad foruma mērķis bija iedvesmot jauniešus iesaistīties kopienas dzīvē, uz ko rosināja arī īpašie pasākuma viesi no dalībniekiem – četri vietējie jaunieši – Daniela, Roberts, Ksenija un Miks, kas pārējiem pastāstīja vairāk par savām aktivitātēm un iesaisti sabiedriskajā dzīvē, pilnīgi noteikti spējot motivēt arī pārējos klātesošos.

Līdzīgi kā nesen notikušais pasākums “Kafija ar politiķiem”, arī “Jaunatnes forums” notika sadarbībā ar biedrību  “ YOU Pluss” no Liepājas, izvēršot darbošanos  neformālā veidā – grupās. Katrā no tām jaunieši veidoja  savu Jauniešu domi, lai izprastu, kā tādu izveidot un kā tās darbojas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs ir Dobeles novada pašvaldības dibināta interešu izglītības iestāde, kas īsteno personas individuālajām izglītības vajadzībām un vēlmēm atbilstošas interešu izglītības programmas, neformālās izglītības programmas un profesionālās pilnveides programmas, kā arī veic interešu izglītības organizatoriski metodisko un informatīvo darbību. Centra mērķauditorija ir bērni un jaunieši vecumā no 3 līdz 25 gadiem. Visas konsultācijas, nodarbības, grupas bērniem un jauniešiem no Dobeles novada līdz 25 gadiem ir bezmaksas.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.