Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tiesa turpinās izskatīt Jelgavas pedofila lietu

Pagājušajā nedēļā Kurzemes apgabaltiesa paziņoja saīsinātu spriedumu krimināllietā, kurā par noziedzīgiem nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību, kuru rezultātā cietušas vairākas sešpadsmit gadu vecumu nesasniegušas personas, apsūdzēts bijušais Jelgavas ugunsdzēsējs glābējs Jānis S. Viņam inkriminēta arī neatļauta narkotisko vielu glabāšana savā dzīvesvietā. Apgabaltiesa lēmusi pirmās instances tiesas spriedumu atcelt daļā par apsūdzētā atzīšanu par vainīgu un sodīšanu par vienu noziedzīgu nodarījumu, bet daļā par pārējiem 20 noziegumiem spriedums atstāts negrozīts.

Savu karjeru Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) Jānis sāka pirms 20 gadiem Jelgavā. Karjera kādu laiku bija izdevusies, jo ugunsdzēsējs uzdienējās līdz nodaļas komandiera amatam, bet pēc tam kļuva par vada komandiera vietnieku. Tajā pašā laikā arī dienesta vietā pieticis laika, lai pačatotu ar meitenēm, turklāt tādām, kuras vēl nebija sasniegušas pat 16 gadu vecumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.