Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tikšanās ar dzejnieci un rakstnieci Ziedīti Kalnu Jelgavas Pilsētas bibliotēkā

Jelgavas Pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņš aicina uz tikšanos ar dzejnieci un rakstnieci Ziedīti Kalnu svētdien, 25. septembrī pulksten 14, Krišjāņa Barona zālē, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Z.Kalna ir studējusi Rīgas Kultūras un izglītības tehnikumā, Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā – pedagoģiju un mājturību un Latvijas Kristīgajā akadēmijā – teoloģiju, strādājusi par bibliotekāri, tobrīd arī ir guvusi iedvesmu rakstīt. Līdz šim klajā nākušas 14 autorgrāmatas un vairāki kopdarbi ar citiem autoriem – dzeja, īsproza, garie stāsti, romāni, pasakas. Visi romāni ir par dzīves realitāti un noslēdzas ar to, kā romānu galvenie tēli iepazīst Jēzu.

Jāpiebilst, ka Jelgavas Pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņš no šā gada septembra mainījis tikšanās laiku. Turpmāk klubiņš tiksies mēneša pēdējā svētdienā pulksten 14. Pievienoties lasītāju klubiņam aicināts ikviens, kam patīk lasīt grāmatas, ieteikt kādu labu lasāmvielu citiem vai vienkārši labi pavadīt laiku interesantās sarunās un sirsnīgā kompānijā.

Dalība pasākumā bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts.

Foto: Jelgavas Pilsētas bibliotēka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.