Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tikšanās ar grāmatas “Signe, bezizejas nav!” autori Jelgavas Pilsētas bibliotēkā

18. augustā pulksten 18 Jelgavas Pilsētas bibliotēka aicina uz tikšanos ar grāmatas “Signe, bezizejas nav!” autori Signi Munkevicu. S.Munkevicas stāsts iznācis šogad, mazliet smeldzīgs, bet tajā pašā laikā spēcinošs, tas sāk iekarot arvien vairāk lasītāju sirdis. Grāmata ir kā saruna, kā stāsts lasītājam par pieredzēto, saskaroties ar sarežģītu un maz zināmu, lai gan Latvijā un pasaulē gana plaši izplatītu, slimību – epilepsiju, informē Jelgavas Pilsētas bibliotēkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā savā blogā stāsta pati autore. Grāmata tapusi, lai izrakstītu ārā visu to pieredzi, kam gadu gaitā gājusi cauri, kas mijusies plašā emociju gammā – sāpes, ciešanas, prieks, svētlaime – tādējādi, atbrīvojot gan ķermeni, gan prātu no smagās bagāžas nēsāšanas sev līdzi.

“Man gribas aicināt cilvēkus brīvāk runāt par savām sajūtām, bailēm, uztraukumiem, skumjām, lūgt palīdzību, kad nepieciešams un atbalstīt, kad jūtam aicinājumu. Grāmata ir par manu ceļu caur mazvērtību, kaunu, šaubām par sevi un sevis nepieņemšanu uz priekpilnāku, mīlošāku un vienkāršāku dzīvošanu. Par to, kā tuvoties dzīvei, kurā es brīvi varu runāt par savām sajūtām, par savu ikdienu. Par to, kā es iemīlu sevi pašu, pieņemot savu ne-ideālo dzīvi,” savā aicinājumā pauž autore.

Bibliotēka aicina ikvienu uz nesteidzīgu pēcpusdienas tikšanos Jelgavas Pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26 (Krišjāņa Barona zālē), lai iepazītos ar autori, uzklausītu viņas pieredzes stāstu, parunātu par dzīvi, vienkārši dalītos patīkamās emocijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms tikšanās bibliotēkā ar Signi var iepazīties viņas blogā Projekts – dzīve (projekts-dzive.lv).

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts.

Foto: Jelgavas Pilsētas bibliotēka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.