Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Topošos ģimenes ārstus aicina pieteikties Jelgavas novada profesionālajai stipendijai

Jelgavas novads aicina pieteikties topošos ģimenes ārstus, kas sākuši studijas rezidentūrā, profesionālajai stipendijai, kas paredzēta 500 eiro apmērā mēnesī līdz pat studiju beigām. Interesenti stipendijai varēs pieteikties līdz 30.oktobrim, iesniedzot pieteikumus Jelgavas novada Stipendiju komisijai, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Profesionālā stipendija paredzēta, lai piesaistītu jaunos speciālistus Jelgavas novadam un šajā uzsaukumā paredzēts izsludināt divas stipendijas. Studiju atbalsta saņēmējam jābūt gatavam sākt ģimenes ārsta darbību Jelgavas novada administratīvajā teritorijā, sākot ar 2024. gada rudeni un specialitātē jānostrādā vismaz trīs gadi.  

Informāciju par ģimenes ārstu prakšu pārņemšanas iespējām pieejama, sazinoties ar Jelgavas novada Labklājības pārvaldi pa tālruni: 26330940 (vadītāja Ieva Briģe).

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 555 “Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtība,” ģimenes ārstam gada laikā pēc valsts finansētās rezidentūras beigšanas ir tiesības lūgt to reģistrēt ģimenes ārstu gaidīšanas sarakstā ārpus kārtas, ja viņš ir saņēmis stipendiju no pašvaldības, pamatojoties uz noslēgtu vienošanos par ģimenes ārsta pakalpojumu sniegšanu pašvaldības teritorijā pēc ģimenes ārsta sertifikāta saņemšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija par nosacījumiem un iesniedzamajiem dokumentiem skatāma ŠEIT

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.