Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tornī 7. februārī sāks ekspozīciju nomaiņu trīs stāvos

No 7. februāra Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa trešajā, ceturtajā un piektajā stāvā tiks veikta vēstures ekspozīciju nomaiņa. Šobrīd apmeklētājiem pieejamās ekspozīcijas “Zemgale – Latvijas prezidentu šūpulis”, “Jelgava un Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīca laikmeta griežos” un “Tautastērps Zemgalē” būs apskatāmas līdz 6. februārim, savukārt Tūrisma informācijas centra pakalpojumi, skatu laukums, izstāžu zāle un restorāns būs pieejami, kā ierasts. Jauno ekspozīciju atklāšana paredzēta šī gada vasarā, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunās torņa ekspozīcijas tiks veltītas Jelgavas pilsētas vēsturei, simboliem un pārmaiņām laika griežos,  pilsētnieku modei un Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas vēsturei. Tās saglabās savu līdzšinējo konceptu – tiks izvietotas torņa trīs stāvos un būs interaktīvas, ļaujot apmeklētājiem izzināt vēstures faktus caur dažādām maņām- šeit būs gan vizuālie, gan skaņas efekti, gan iespēja virtuāli pielaikot senos pilsētnieku tērpus.

Tūrisma informācijas centrs (TIC) torņa 1. stāvā, skatu laukums, izstāžu zāle un restorāns “Panorāmas skati” turpinās savu darbu ierastajā kārtībā. 7. stāva konferenču zāle un 9. stāva skatu laukums būs pieejami nomai īpašiem gadījumiem. 

Tūrisma informācijas centrā  ikviens var iegūt aktuālo tūrisma informāciju un bezmaksas tūrisma materiālus par atpūtas iespējām Jelgavā un apkārtnē, kā arī citām Latvijas pilsētām. Informācija pieejama gan latviešu valodā, gan svešvalodās. TIC apmeklētājiem ir iespēja apskatīt interaktīvu pilsētas karti, kā arī nosūtīt virtuālu sveicienu no īpaša ekrāna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

TIC skatu laukuma un izstāžu zāles darba laiks otrdienās ir no pulksten 10 līdz 18, no trešdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 21, svētdienās no pulksten 11 līdz 21, savukārt pirmdienās – apmeklētājiem slēgts. Restorāna “Panorāmas skati” darba laiks trešdienās un ceturtdienās ir no pulksten 12 līdz 21, piektdienās un sestdienās no pulksten 12 līdz 22, bet svētdienās – no pulksten 12 līdz 21.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.