Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tornī apskatāma gleznu izstāde – “Uz viļņa”

Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē no 28. marta līdz 21. maijam skatāma Dzintara Adieņa gleznu izstāde “Uz viļņa”, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs. Piektdien, 31. martā pulksten 17 interesenti aicināti uz izstādes atklāšanu, kurā būs iespēja satikt mākslinieku un klausīties stāstā par izstādē apskatāmajiem darbiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde “Uz viļņa”, mākslinieka vārdiem runājot, ir kā otrā elpa – jauns radošs uzplūdums, kurā apskatāmi pēdējos gados tapušie darbi. Katru darbu raksturo īpaša noskaņa,  glezniecības rokraksts un krāsu kolorīts.

Dz.Adienis piedalījies grupu izstādēs ne tikai Rīgā un Jūrmalā, bet arī Igaunijā Pērnavā, Lietuvā Klaipēdā, Somijā Pietarsāri.  Mākslinieka personālizstāde Jelgavā bija skatāma Jelgavas Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā 2018. gadā, savukārt 2021. gadā – Jūrmalas pilsētas muzejā

2004. gadā konkursā “Jūrmalas gada balva mākslā” Dz. Adienis saņēmis Jūrmalas pilsētas domes apbalvojumu nominācijā “Jūrmalas Gada mākslinieks”, bet 2006. gadā apbalvojumu nominācijā “Gada izstāde Latvijā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde “Uz viļņa” tornī skatāma līdz 21. maijam otrdienās no pulksten 10 līdz 18, no trešdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 22, bet svētdienās no pulksten 11 līdz 21. Ieejas maksa pieaugušajiem – 1,50 eiro, skolēniem, studentiem, senioriem – 0,80 eiro.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.