Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Trijās dienās nodotas aptuveni 4000 riepas

Aizvadītajās brīvdienās Jelgavā iedzīvotāji bez maksas varēja nodot nolietotās automašīnu riepas. Trijās dienās pieņemtas riepas no 962 automašīnu saimniekiem. Kopumā nodots ap 4000 riepu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad vides akcija, ko organizēja SIA “Zemgales EKO” un AS “AJ Power Recycling” sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “3R”, notika piektdien, sestdien un svētdien no pulksten 10 līdz 19. SIA “Zemgales EKO” vadītājs Aleksejs Jankovskis stāsta, ka aktivitāte šogad bijusi ļoti liela, jo īpaši brīvdienās. “Iedzīvotāju aktivitāte apliecina, ka šāda akcija ir ļoti vajadzīga. Svarīgākais ieguvums – šādā veidā riepas nonāk otrreizējai pārstrādei, nevis grāvmalās, mežos vai citviet dabā. Kopumā trīs dienu laikā esam savākuši aptuveni 4000 riepu, un tās šonedēļ tiks nodotas otrreizējai pārstrādei,” stāsta A. Jankovskis, papildinot, ka lielākā daļa jelgavnieku izmantojuši iespēju vienā reizē nodot atļauto daudzumu automašīnu riepu – četras –, taču pieņemtas arī pa divām un trim riepām.

Šāda akcija atkārtoti tiks rīkota arī rudenī.

Jāatgādina, ka ikdienā Jelgavā riepas dalīto atkritumu savākšanas laukumos tiek pieņemtas par samaksu atkarībā no riepas diametra. Maksa par vienas riepas nodošanu ir no 1,90 līdz 2,70 eiro. Papildu informācija par atkritumu nodošanu pieejama mājaslapā www.zemgaleseko.lv vai pie sava atkritumu apsaimniekotāja.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.