Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tumsas iedvesmotais

Ervīns Ramiņš sarunā ar “Zemgales Ziņām” dalās ar pārdomām par citām mūzikas skolām Latvijā, stāsta par to, ko domā par viņa grupas salīdzinājumu ar “Led Zeppelin”, ieskicē savus reiz ierakstītos mūzikas albumus, kā arī iepazīstina ar audzēkņu izdoto mūziku.
– Kā tu vērtē savu kolēģu Ernesta Lībieša Rokmūzikas skolu, Andžeja Grauda bungu skolu, Madonas mūzikas sesiju, Jolantas Gulbes-Paškevičas un Denisa Paškeviča “Jazz studio”?
Pozitīvi. Andžejs, šķiet, ir vissenāk aizsācis savu lietu. Mēs labi sadzīvojam, bet ļoti savstarpēji nekrustojamies. BJMK Rokskolā vienkārši paši esam aizņemti līdz ausu galiem. Lībietis kādreiz dzīvoja Valkā un vēlējās atvērt mūsu skolas filiāli tur, ko kopā pēcāk arī izdarījām. Vēlāk viņš gan pārcēlās uz Rīgu, un mums sadarbība izbeidzās. Tagad viņam ir pašam sava mācību iestāde. Ernests ir ļoti izteikts un daudzpusīgs līderis, kurš spēj ieinteresēt jauniešus, un vispār dara labu lietu. Par Jolantu un Denisu... Es uzskatu, ka tajā žanrā, kurā abi darbojas, viņi, bez šaubām, ir līderi, un arī pie manis ir nākuši mācīties daži no Jolantas audzēkņiem. Vienmēr esmu apbrīnojis Imantu Pulksteni un viņa veidoto Madonas mūzikas sesiju.
– Vai tevi saista radniecīgas saites ar Kanādas latviešu komponistu Imantu Kārli Ramiņu?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.