Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tūrisma centrs Jelgavas pilsētas svētkos piedāvā bezmaksas ekskursijas

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) Jelgavas pilsētas svētku laikā 26. un 28. maijā aicina piedalīties bezmaksas ekskursijās pa Jelgavu. Ekskursijām iepriekš jāpiesakās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

26. maijā pulksten 18 norisināsies veloekskursija “Jelgava – pilsēta ar rūpniecības un uzņēmējdarbības raksturu”. Ekskursantus pavadīs pieredzējusī velo gide Zane Grava. Velobrauciena distance būs līdz 10 kilometriem gara un tās veikšanai nepieciešamas aptuveni divas ar pusi stundas. Velo pastaigas laikā ikviens varēs uzzināt vairāk par Jelgavas industriālo mantojumu, kā arī par mūsdienu uzņēmumiem un ražotnēm. Ekskursantus uzņems alus darītava “Viedi”, kur ikviens varēs iepazīt alus tapšanas noslēpumus, savukārt biomasas koģenerācijas stacijā “Gren” interesenti uzzinās ko vairāk par siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošanas procesu.

Savukārt 28. maijā divos laikos – pulksten 12 un 18 – Jelgavas iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti piedalīties ekskursijā-pastaigā “Vecpilsētas ielas kvartāla stāsti” gides Guntas Tranas pavadībā. Ikviens, kuram saistoša ir pilsētas vēstures izzināšana, varēs doties aptuveni pusotras stundas ilgā pastaigā pa Vecpilsētas ielas kvartālu, klausoties aizraujošus gides stāstus par to, kas Vecpilsētas ielas namos atradās kādreiz, kā dzīvojuši tā laika ļaudis, un kas izglāba šo ielu no otrā pasaules kara iznīcības. Pārgājiena laikā būs iespēja apskatīt simboliskos Dobeles vārtus un uzzināt par citiem pilsētas vēsturiskajiem vārtiem, kā arī apskatīt daļu no nagliņu ceļa, kas simbolizē pilsētas vēsturisko nocietinājuma posmu.

Dalība ekskursijās ir bez maksas, taču dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc ikviens aicināts pieteikties iepriekš pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai tālruni 63005447.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitāšu norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Foto: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.