Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tūristiem Jelgavā pieejami divi interaktīvi tūrisma informācijas stendi

No maija beigām pilsētas iedzīvotajiem un viesiem Jelgavā ir pieejami divi interaktīvi tūrisma informācijas stendi – divpusējs stends Pasta salā un vienpusējs pie Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa pagalma pusē, informē Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interaktīvajos stendos ikviens var uzzināt par Jelgavas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu – apskates objektiem, naktsmītnēm, ēdināšanas uzņēmumiem, izklaides iespējām, ūdens tūrisma piedāvājumu, atpūtas vietām dabā, kā arī apskatīt pārgājienu maršrutus, Jelgavas un apkārtnes karti un gidu piedāvājumu. Informācija stendos pieejama gan latviešu valodā, gan svešvalodās – angļu, vācu, lietuviešu, igauņu un krievu. Interaktīvajos stendos var ne tikai uzzināt tūrisma aktualitātes, bet arī nosūtīt virtuālu sveicienu no Jelgavas saviem tuviniekiem.

Stendi darbojas katru dienu bez darba laika ierobežojumiem, tādējādi nodrošinot tūristus ar vajadzīgo informāciju jebkurā diennakts laikā.

Vēl viens papildinājums Jelgavas reģionālā Tūrisma centra pakalpojumu klāstā ir mobilais audio sistēmas komplekts gidiem.  Audio gidēšanas sistēma pieejama, piesakot grupas ekskursiju ar gidu pa Jelgavu. Audio sistēma ievērojami uzlabo grupu ekskursiju norisi, sniedzot visiem grupas dalībniekiem iespēju dzirdēt gida stāstījumu. Komplektā ietilpst austiņas, kabatas uztvērēji, transportēšanas un uzlādēšanas koferis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interaktīvie stendi un audio gidēšanas sistēmas iegādātas ar Interreg V-A Latvijas-Lietuvas programma 2014. – 2020. gadam fonda atbalstu, projekta “Kopīgs pārrobežu tūrisma piedāvājums “Saules ceļš”” ietvaros. Projekta īstenošanā iesaistīti trīs partneri – Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Jelgavas reģionālo Tūrisma centru, Jonišķu tūrisma informācijas un biznesa centrs un Šauļu tūrisma informācijas centrs.

Foto: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.