Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Turpinās atbalsta sniegšana Jelgavas sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem

19. aprīlī Jelgavas sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem Ukrainā iecerēts nogādāt jaunu palīdzības kravu no Jelgavas. Turpinot atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus, jelgavnieki var sarūpēt pirmās nepieciešamības, sadzīves un medicīnas preces, kas tik ļoti nepieciešamas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziedojumus var nogādāt Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8 katru darbdienu no pulksten 8 līdz 19, bet 14. aprīlī Sabiedriskais centrs būs atvērts līdz pulksten 18.

Jelgavas ukraiņu kultūras centra “Džerelo” priekšsēdētājs Bogdans Timkivs ar Jelgavas pašvaldības atbalstu Ivanofrankivskas iedzīvotājiem līdz šim ir nogādājis jau trīs jelgavnieku sarūpētas palīdzības kravas. Turp aizvesti dīzeļģeneratori, medicīnas preces un medikamenti, bērnu pārtika, autiņbiksītes, higiēnas preces, lukturi, baterijas, spilveni, segas, guļammaisi, pārtika un daudz kas cits. B.Timkivs Ukrainas iedzīvotāju vārdā saka lielu paldies ikvienam, kurš sniedzi palīdzīgu roku. “Jelgavnieki ir ļoti dāsni, un katrs šis sūtījums sadraudzības pilsētai ir bijis ļoti vajadzīgs, lai izdzīvotu kara apstākļos. Paldies par atbalstu,” tā B.Timkivs. 

Ivanofrankivska aktualizējusi sarakstu ar lietām, kas tās iedzīvotājiem kara apstākļos ir ļoti nepieciešamas, un to sarūpēšanā var iesaistīties jelgavnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji minētās lietas katru darbdienu no pulksten 8 līdz 19 var nogādāt Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8. Jāpiebilst gan, ka ceturtdien, 14. aprīlī, Sabiedriskais centrs būs atvērts no pulksten 8 līdz 18. Lieldienu brīvdienās – 15., 16., 17. un 18. aprīlī – Sabiedriskais centrs būs slēgts. Tālrunis saziņai par ziedojumu nodošanu – 63005468.

Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti zvanīt Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa tālruni 8787.

Foto: no arhīva un Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.