Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Turpinās inženierkomunikāciju izbūve Nameja ielā un tai piegulošajās ielās

Turpinās būvdarbi Nameja ielā, 2. un 3. līnijā. Pašlaik notiek komunikāciju izbūve 2. un 3. līnijā un jaunajā ielā, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. līnijas posmā no Nameja ielas līdz jaunajai ielai jau ir izbūvēts ūdensvads, kanalizācija un lietus kanalizācija, turpinās apgaismojuma, sakaru kanalizācijas, kā arī ielas un ietves konstrukciju izbūve. Savukārt 2. līnijas posmā no Nameja ielas līdz Dobeles šosejai uzsākta kanalizācijas, ūdensvada un drenāžas izbūve.

3. līnijas posmā no Nameja ielas līdz jaunajai ielai izbūvēts ūdensvads un lietus kanalizācija, bet posmā no Nameja ielas līdz Dobeles šosejai būvdarbus plānots uzsākt maijā.

Nameja ielas posmā no 2. līnijas līdz 1. līnijai izbūvēts ūdensvads, kanalizācija un lietus kanalizācija, turpinās apgaismojuma un sakaru kanalizācijas izbūve, kā arī ielas, stāvlaukuma pie perspektīvās pirmsskolas izglītības iestādes un ietves konstrukciju izbūve. Šajā posmā arī uzsākti elektrības pārbūves darbi, kuru laikā paredzēts demontēt 20 kV gaisvadu elektrolīniju un izbūvēt 20 kV kabeli un transformatora apakšstaciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunajā ielā starp 2. un 3. līniju izbūvēts ūdensvads, kanalizācija un lietus kanalizācija, turpinās apgaismojuma un sakaru kanalizācijas izbūve, kā arī ielas un stāvlaukuma pie perspektīvās pirmsskolas izglītības iestādes un ietves konstrukciju izbūve.

Intensīvi būvdarbi noritēs 2024. gadā, bet līdz 2025. gada vidum objektu plānots pilnībā pabeigt un nodot ekspluatācijā.

Realizējot šo projektu, tiks sakārtota infrastruktūra vēl vienā pilsētas kvartālā – izbūvēts ielu segums, uzlabota satiksmes drošība (noteikti braukšanas ātruma ierobežojumi, izveidoti ātrumvaļņi), izbūvēti veloceliņi, nobruģētas ietves, sakārtota lietus ūdens novades sistēma un ielu apgaismojums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autovadītāji lūgti caurbraukšanai neizmantot ielu posmus, kuros notiek būvdarbi, bet to vietā izvēlēties apbraucamos ceļus. Tiem, kuri izmanto 2. līnijas posmu, ir jāizmanto apbraucamais ceļš pa Dobeles šoseju, 1. līniju, Ganību ielu, tiem, kuri izmanto Nameja ielas posmu, – apbraucamais ceļš pa 4. līniju, Dobeles šoseju, 1. līniju, savukārt tiem, kuri izmanto 3. līnijas posmu, ir jāizmanto apbraucamais ceļš pa Dobeles šoseju, 4. līniju, Riekstu ceļu.

Iedzīvotājiem, kas dzīvo šajā rajonā, piekļuve īpašumiem tiek nodrošināta.

Autovadītāji aicināti ņemt vērā satiksmes organizācijas shēmas un izvietotās ceļa zīmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbus iepirkuma rezultātā veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, būvuzraudzību nodrošina SIA “Jurēvičs un partneri”, autoruzraudzību – SIA “3C”.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.