Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

TV3 aicina uz krāšņo Jaungada šovu «Liekam jaunu bildi iekšā» Jelgavā

TV3 un Jelgavas pilsēta 28.decembrī aicina tikties Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, kur jau tradicionāli notiks krāšņais TV3 Jaungada šovs «Liekam jaunu bildi iekšā»! Šova vadītāju lomās iejutīsies TV ētera personība Jana Duļevska un mūziķis, aktieris un TV raidījumu vadītājs Nauris Brikmanis. Jāpiebilst, ka koncerta noslēgumā skanēs jauns skaņdarbs «Liekam jaunu bildi iekšā», savukārt šova atklāšanā pirmo reizi dziedās arī Jana Duļevska, kopā ar grupām «Dziļi Violets» un «Singapūras Satīns» vienojoties jaunā
dziesmā ar nosaukumu «pilnīgs la fa».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā uzsver šova režisore Dita Torstere, šis decembra beigās notiekošais koncerts ir nemainīga tradīcija, ar kuru TV3 sveic visus Latvijas iedzīvotājus Jaunajā gadā. «Tāpēc arī TV3 šogad veidos Jaungada koncertu, kurš būs veltīts TV3 25 gadu jubilejai, un tajā mēs ieskatīsimies pagājušajos divdesmit piecos gados Latvijas mūzikā un televīzijā, kā arī pafantazēsim par to, kā mūziķi, dziesmas un arī televīzija izskatīsies nākamajos 25 gados. Šis koncerts būs jautrs, dzirkstošs, daudziem mūziķiem un dziesmām piepildīts. Skatītāji varēs dziedāt līdzi, smieties un svinēt kopā ar mūsu lieliskajiem šova vadītājiem Nauri un Janu, kuriem uzticēta ne tikai vadīšana, bet arī jautras saspēles!»

«Varam apsolīt, ka šī būs īsta ballīte – ar dziesmām un dejām! Ir kārtīgi jāizdziedas un jāizdejojas, lai Jaunais gads nāktu ar piesātinātām, jaunām, daudzsološām un labvēlīgām emocijām, savukārt Vecajam gadam vajag tā kārtīgi uzlikt punktu uz «i», tad Jaunais gads tiešām nāks ar kārtīgu lēcienu. Tāds ir jaunais ticējums par gadu miju,» smejoties saka Jana Duļevska. «Tāpēc visus 28.decembrī aicinām uz Zemgales Olimpisko centru Jelgavā, jo tur tiešām būs skanīga ballīte! Un visas ballītes, kurās piedalās minētie mūziķi, vienmēr ir izdevušās. Laba mūzika garantē labu atmosfēru, un, ja tai pa vidu vēl ir lustīgas sarunas, tad viss ir kārtībā!» Jana piebilst, uzsverot – Jauno gadu vienmēr ir priecīgāk sagaidīt, esot kuplākā skaitā.

«Man būs liels prieks un gods kopā ar Janu Jaungada naktī padauzīties un paplosīties TV3 Jaungada ballītē, un noteikti būs liels izaicinājums – apsveikt visu Latviju Jaunajā gadā – pat vēl pirms Valsts prezidenta un premjeres. Ar nepacietību gaidu šo burvīgo notikumu,» atklāj Nauris Brikmanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

TV3 Jaungada šovā piedalīsies dziedātājs Intars Busulis un «Abonementa orķestris», Ivo Fomins, «Dagamba«, «Bermudu Divstūris», «Apvedceļš», «Līvi», «Tranzīts», Žoržs Siksna, Olga Rajecka, «Baritoni», Patrisha, Fiņķis, Kato, «Citi Zēni», «Sudden Lights», «Dziļi Violets», «Bujāns», «Latgaliešu reps» un daudzi, daudzi citi mākslinieki! Koncertā skanēs «Apvedceļa» un «Bermudu Divstūra» supergrāvējs «Brāl, ar dzīvi nekaulē», Olgas Rajeckas izpildījumā skanēs dziesma «Ziemeļvējā», divus hītus izpildīs leģendārais publikas iemīļotais dziedātājs Žoržs Siksna; grupa «Līvi» gatavo savas jaunākās dziesmas pirmatskaņojumu. Dziedātājs Intars Busulis sarūpējis priekšnesumu no sava jaunākā albuma «Spēlē savā burvju flautā», tāpat viņš kopā ar savas dzimtas atvasēm gatavo pavisam īpašu un iepriekš neatskaņotu priekšnesumu, savukārt grupa «Tranzīts» ne tikai atgriezīs atpakaļ nākotnē, bet neiztiks arī bez sava superhīta «Es nevaru būt balts»…

«Šis būs muzikāli krāšņs un ļoti daudzveidīgs koncerts, un vienā vakarā tāds muzikālais kokteilis ir tikai reizi gadā! Tāds būs arī TV3 Jaungada šovā «Liekam jaunu bildi iekšā»!

Biļetes uz pasākumu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.