Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ūdens līmenis upēs ir krities, bet Jelgavā joprojām ir applūdušas teritorijas

Šodien ūdens līmenis pilsētas upēs ir krities par aptuveni četriem centimetriem. Miezītes ceļam pie koka pastaigu laipām un Būriņu ceļam pie Vētras ielas ūdens atrodas tuvu brauktuves malām, taču tas satiksmei netraucē. Bet Zanderu ceļa posms pirms gājēju tilta ir applūdis, tāpēc iedzīvotāji aicināti izmantot Malkas ceļu, lai nokļūtu pilsētā, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dēļ atkušņa ūdeņiem daži ielu posmi ir nedaudz applūdināti, piemēram, 1. līnijā un Ganību ielā. Bet Kūliņu ceļā ir veikta brauktuves seguma piebēršana, lai atkušņu ūdeņi nebūtu uz brauktuves. Arī Bāra ceļa posmi pie tilta un pie mājas Nr.10 ir pārklāti ar ūdeni, līdz ar to šos posmus nevar ne iziet, ne izbraukt.

Ūdens no Driksas un Lielupes šobrīd ir daļēji appludinājis arī Pasta salu. Iedzīvotāji aicināti netuvoties applūdušajām vietām.

Jau ziņots, ka applūdusi ir arī lielākā daļa Pilssalas teritorijas, kurā mitinās 84 savvaļas zirgi. Viņiem šie laikapstākļi netraucē. Zirgi ir atraduši vietu uz atlikušajiem sauszemes gabaliem un tiek piebaroti ar sienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pilsētsaimniecība” turpina sekot līdzi aktuālajai informācijai par ūdens līmeņa izmaiņām upēs Jelgavas pilsētas teritorijā, apseko upju piegulošās teritorijas, kā arī ielas, un izvērtēs turpmāko rīcību. Arī iedzīvotāji aicināti ziņot par applūdušām teritorijām, informējot par to Pašvaldības operatīvās informācijas centru pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: “Pilsētsaimniecība” un jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.