Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ukrainas atbalsta grupa aicina uz koncertu Rīgā pie Kongresu nama (papildināta)

“Mēs esam pateicīgi visiem Latvijas iedzīvotājiem neatkarīgi no nacionālās, etniskās vai reliģiskās piederības. Vakardien, 24.februārī, mēs kopīgi spējām pierādīt saliedētību, un skaļi izteikt neapmierinātību iepretim Krievijas vēstniecībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Taču tas nav viss, ar to mēs negribam un nedrīkstam apstāties, mums ir jāturpina uzsāktais. Tādēļ aicinām turpināt uzsākto, un šodien no pulksten 18 ierasties Kongresu nama laukumā uz koncertu „Ukrainas brīvībai”, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus.

Mēs ceram, ka mums izdosies tikpat vērienīgs pasākums ar Latvijas iedzīvotājiem, kā tas pēdējo 24 stundu laikā ir noticis daudzviet pasaulē. Mēs nevaram palikt vienaldzīgi. Neatkarīgi no tā, kas piesaka mītiņu, protestu vai akciju Ukrainas atbalstam ejam un piedalāmies, jo runa ir par mūsu kā sabiedrības vienotību grūtos brīžos,” aicina Ukrainas atbalsta grupa.

Šovakar, 25. februārī, pulksten 18.00 Latvijas Televīzija pārraidīs koncertu “Ukrainas brīvībai”, kurā Latvijas mūziķi, kā arī Dziesmu un deju svētku kustības dalībnieki – kori, pūtēju orķestri, tautas deju kolektīvi un folkloras kopas – veltīs savus priekšnesumus Ukrainas atbalstam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerts “Ukrainas brīvībai” būs skatāms:

–                      LTV1 (tiešraide no pulksten 18.00 līdz 20.00, koncerta turpinājums ierakstā – pulksten 20.45).

–                      Sabiedrisko mediju portālā LSM, Latvijas Televīzijas, LTV Ziņu dienesta, LSM, 100g kultūras un Rīgas domes Facebook kontos, kā arī LTV un 16+ Youtube kontos (tiešraide no pulksten 18.00).

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.