Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Universitāte ielūdz uz Atvērto durvju dienas festivālu “Sajūti LaBiTeU”

Sestdien, 13. maijā, no pulksten 12 līdz 16 Jelgavas pilī norisināsies Atvērto durvju dienas festivāls “Sajūti LaBiTeU”, ko organizē Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU), informē pašvaldība. Pasākums dos iespēju topošajiem studentiem iepazīt universitāti, piedalīties aktivitātēs un izzināt piedāvātos studiju virzienus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atvērto durvju dienas festivāls ir paredzēts ikvienam interesentam, kurš plāno savu profesionālo karjeru. No pulksten 12 Jelgavas pils pagalmā būs iespēja izzināt biozinātņu, inženierzinātņu un sociālo zinātņu jomas, piedaloties konkursos un meistarklasēs, satiekot universitātes studentus un mācībspēkus un uzdodot savus jautājumus speciālistiem. Fakultāšu pārstāvjus varēs satikt pie stendiem pils pagalmā.

Tie, kuriem ir neskaidri jautājumi par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem, konkursa ballēm un eksāmeniem, varēs izmantot uzņemšanas speciālista konsultācijas “Kā tikt cauri uzņemšanas džungļiem?”.

Paralēli citām aktivitātēm no pulksten 12.15 līdz 14.40 varēs klausīties studentu, absolventu un speciālistu diskusijas par aktuāliem, ar studijām un studiju laiku saistītiem jautājumiem. Diskusiju dalībnieki dalīsies ar savu personīgo pieredzi, kas var būt noderīga ikvienam, kurš vēl tikai domā par studiju uzsākšanu, kā arī topošo studentu vecākiem. Programmā paredzētas 4 diskusijas:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • No pulksten 12.15 līdz 12.50 – “Es zinu, ka gribu studēt, bet nezinu ko”
  • No pulksten 13 līdz 13.30 – “Cik reāli maksā studiju laiks budžeta studentam”
  • No pulksten 13.40 līdz 14.10 – “Nekad nav par vēlu studēt jeb studijas pēc 30”
  • No pulksten 14.20 līdz 14.50 – “Ko nevar ierakstīt augstskolas diplomā?”

Interesentiem, kuri vēlas studēt programmā “Ainavu arhitektūra un plānošana”, tiks piedāvāta iespēja piedalīties zīmēšanas konkursā un iegūt valsts finansētu studiju vietu. Zīmēšanas konkursa sākums – pulksten 15 Valdekas pilī (Rīgas ielā 22).

Turpretim pulksten 15 Pārtikas tehnoloģijas fakultātes Ēdienu gatavošanas laboratorijā norisināsies “Eklēru gatavošanas meistarklase”. Tā kā vietu skaits tajā ir ierobežots, dalībai meistarklasē obligāta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot e-pastā: informacija@lbtu.lv. Pirmajā grupā dalībnieku skaits sasniedzis maksimumu, bet interesenti aicināti pieteikties, lai nokomplektētu otru grupu. 

Tie topošie studenti, kuri vēl nav pārliecināti par savu studiju izvēli, dienas garumā varēs veikt profesionālās karjeras testu “Ieraugi savu nākotni kopā ar LBTU” un iegriezt īstu Laimes ratu. Dažiem laimīgajiem būs iespēja iegūt savā īpašumā vērtīgas balvas ar universitātes simboliku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai Jelgavas pilī pavadīto laiku padarītu īpaši aizraujošu un atmiņu vērtu, ikviens varēs piedalīties orientēšanās spēlē “Nepazust Jelgavas pilī”, iemūžināt savas emocijas fotobūdā un našķoties ar dažādiem gardumiem.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.