Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uz Jelgavas ūdenstilpju ledus atrasties aizliegts!

Ņemot vērā laikapstākļus un ledus veidošanās tendenci, vakar, 4. decembrī, izdots Jelgavas valstspilsētas pašvaldības rīkojums “Par aizliegumu atrasties uz ledus”. Rīkojums aizliedz atrasties uz Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā esošo iekšzemju publisko ūdeņu un citu pašvaldības valdījumā esošo ūdeņu ledus, lai neapdraudētu personu dzīvību un veselību. Rīkojuma izpildi kontrolē Jelgavas Pašvaldības policija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka ledus vēl ir ļoti plāns un trausls. Tas tikai veidojas, tāpēc nav vienmērīgs un tālāk no krasta būs plānāks. Uzsnigusī sniega sega šobrīd kavē ledus veidošanos. Tāpat VUGD uzsver, ka vizuāli novērtēts ledus biezums ne vienmēr ir noteicošais faktors drošībai uz ledus.

Operatīvie dienesti iedzīvotājus aicina būt vērīgiem un informēt par iedzīvotājiem, kuri staigā pa ledu. Pašvaldības policijai var ziņot pa tālruni 8550, tāpat informāciju var nodot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departaments

Foto: ekrānšāviņš no tiešsaistes kameras

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.