Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uzņēmēji aicināti pieteikties konkursam “Creative Business Cup 2024”

 Līdz 14. martam radošie un inovatīvie uzņēmēji aicināti pieteikties starptautiskā biznesa ideju konkursa “Creative Business Cup 2024” nacionālajai atlasei Latvijā, aģentūru LETA informēja konkursa rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā aicināti piedalīties uzņēmēji no dažādām ar radošo darbību saistītām nozarēm. Konkursa uzvarētājs iegūs iespēju piedalīties “Creative Business Cup Global” Kopenhāgenā, kas norisināsies 3.jūnijā.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju pārstāvniecība konkursam aicina pieteikties uzņēmumus, kas ir radošo industriju produktu veidotāji vai izmanto radošās kompetences, lai palielinātu vērtību citās nozarēs.

Lai pieteiktos konkursam, jāaizpilda pieteikums angļu valodā “F6S”platformā. Pēc saņemto pieteikumu izskatīšanas astoņi pretendenti tiks izvirzīti nacionālajam finālam, kas notiks 22.martā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nacionālajā atlasē sniegumu vērtēs starptautiska radošo nozaru ekspertu žūrija, un nacionālās atlases uzvarētājs iegūs 5000 eiro naudas balvu dalības segšanai “Creative Business Cup Global” Kopenhāgenā, kā arī citu izvēlēto aktivitāšu izdevumu segšanai.

Tāpat uzvarētājam būs iespēja piedalīties “Creative Business Academy” apmācībās un dalībnieku izstādē starptautiskā fināla norises laikā Kopenhāgenā, kuru apmeklē ievērojams skaits starptautisku investoru un mentoru.

“Creative Business Cup” ir globāla iniciatīva, kuras misija ir uzņēmējdarbības un inovāciju stiprināšana. To organizē Dānijas organizācija “Creative Business Network”. Ikgadējā konkursa mērķis ir atbalstīt radošas idejas un veicināt inovāciju attīstību, palīdzot uzņēmumiem no dažādām pasaules valstīm satikties ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī sasniegt globālo tirgu.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.