Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vāc parakstus, cerot uz ceļa posma no Zaļeniekiem līdz Ķemeriem remontu

Jelgavas novada Zaļenieku pagastā šovasar jau otro reizi vāc parakstus, lai panāktu, ka tiek saremontēts valsts vietējās nozīmes autoceļa V1098 Dobele–Krimūnas–Zaļenieki–Ūziņi posms no Zaļeniekiem līdz Ķemeriem 2,3 kilometru garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā novēroja “Zemgales Ziņas,”patlaban ceļš ir ļoti sliktā stāvoklī – to klāj bedres, no kurām, braucot ar automašīnu, praktiski nav iespējams izvairīties. Šopavasar šajā posmā gan tika manīta ceļu remonta tehnika un strādnieki, taču darba rezultāts bija vien aizdarītas dažas mazākās bedrītes, lielākās atstājot neaiztiktas.

Zaļenieku pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Brikmanis “Ziņām” stāsta, ka parakstu vākšanas iniciators ir viņš. Aprunājies ar vietējiem zemniekiem, pamudinājis iedzīvotājus, un lapas parakstu vākšanai novietotas vietējā “Top!” veikalā. Parakstīties var arī Abgunstes muižā, kuru apmeklē ne mazums ļaužu.

Parakstu vākšana šī ceļa posma remontam notiek jau otro reizi. Šogad, Saeimas vēlēšanu gadā, nospriests parakstus vākt atkārtoti, cerot, ka Zaļenieku iedzīvotājus sadzirdēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagasta pārvaldnieks piebilst, ka paraksti vākti arī pagājušogad, un pērn jūlijā saņemta VSIA “Latvijas valsts ceļi” (LVC) atbilde, kurā skaidrots, ka LVC ņēmuši vērā savāktos parakstus autoceļa Dobele–Krimūnas–Zaļenieki–Ūziņi posma no 19. līdz 21,31. kilometram remontam un no 2022. līdz 2024. gadam izvērtēs iespēju iekļaut šo ceļu asfaltbetona seguma atjaunošanas plānā. Ceļa stāvoklis novērtēts kā slikts.

“Ziņas” jau rakstīja, ka ar 1720 iedzīvotāju parakstītu vēstuli tika panākts, ka 2021. gadā atjaunots reģionālā autoceļa posms Svēte–Zaļenieki 13,8 kilometru garumā.

Teksts un foto: Andra Ozola

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.