Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vairākās vietās Jelgavā šoruden sakārtota lietusūdens kanalizācija

Lai uzlabotu ūdens noteci pilsētas lietusūdens kanalizācijas tīklā, šoruden vairākās vietās pilsētā sakārtota lietusūdens kanalizācijas sistēma un likvidētas ūdensvada avārijas.

Lai uzlabotu ūdens noteci pilsētas lietusūdens kanalizācijas tīklā, šoruden vairākās vietās pilsētā sakārtota lietusūdens kanalizācijas sistēma un likvidētas ūdensvada avārijas, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pie nama Akadēmijas ielā 21 rekonstruēta aka, demontēti tīkli, kas nedarbojas, un izbūvēta jauna gūlija ar 10 metru garu pievadu. 

Pērnavas ielas 8., 10. un 12. nama iekšpagalmā, lai novērstu pagrabu applūšanas iespējamību lietus laikā, nomainīts lietusūdens kanalizācijas posms 11 metru garumā. Tas bija aizaudzis ar koku saknēm.

Tāpat izbūvēta gūlija ar 20 metru garu pievadu iebrauktuvē Dzelzceļnieku ielā 17, kur lietus laikā krājās ūdens. Starp namiem Lielajā ielā 39 un Puķu ielā 16 salabots lietusūdens kanalizācijas atzars uz brauktuves. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai novērstu brauktuvju applūšanu lietus laikā iekšpagalmos, oktobrī izskalota iekšpagalmu lietusūdens kanalizācija Paula Lejiņa ielā 3, 13, 9, nomainītas divas gūlijas un salaboti pievadi, kā arī un viena gūlija noregulēta.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.