Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vakcinācijas centrs ZOC februārī strādās trīs dienas nedēļā

Samazinoties vakcinācijas tempam, vakcinācijas centrs Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Jelgavā februārī maina darba laiku. Tas strādās trīs dienas nedēļā – otrdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 9 līdz 18, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Iedzīvotāju aktivitāte ir būtiski samazinājusies, un nav rentabli strādāt piecas dienas nedēļā. Mūsu kapacitāte ļauj dienā vakcinēt 600–700 cilvēku, taču janvārī vidēji dienā vakcinējam 200–220 cilvēku. Šobrīd arī saslimstības rādītāji ir ļoti augsti un daudzi pieraksti tiek atcelti,” skaidro AS “Veselības centru apvienība”, kas nodrošina vakcināciju ZOC, pārstāve poliklīnikas “Aura” direktore Anita Kamenščikova, norādot: ja situācija mainīsies, darba laiks tiks pārskatīts.

Vakcinācijas centra mediķi turpina arī nodrošināt izbraukuma vakcināciju, dodoties pie senioriem uz mājām, kā arī pie darba kolektīviem. Pieteikties vakcinācijai ZOC var mājaslapā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Izbraukuma vakcinācijai var pieteikties, rakstot vakcinācijas koordinatorei pa e-pastu evelina.klava@vca.lv.

Jelgavā vakcinēties pret Covid-19 iedzīvotāji var arī SIA “Jelgavas poliklīnika”, SIA “Medicīnas sabiedrība “Optima 1″”, SIA “Zemgales veselības centrs” un pie ģimenes ārstiem. Vakcinācija visās vietās notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties vakcinēšanai SIA “Jelgavas poliklīnika” var tīmekļvietnē manavakcina.lv, pa tālruni 8989 vai sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru pa tālruni 63022101, vakcinēšanai SIA “Medicīnas sabiedrība “Optima 1″” – pa tālruni 63022987, vakcinēšanai Zemgales Veselības centrā – mājaslapā www.zvc.lv izmantojot e-pierakstu vai sazinoties ar reģistratūru pa tālruni 63084004.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.