Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Valsts zemes dienests pakāpeniski atsāk pakalpojumu sniegšanu klātienē

No šodienas Valsts zemes dienests (VZD), nodrošinot epidemioloģiskās drošības pasākumus inficēšanās ar Covid-19 risku samazināšanai, pakāpeniski atsāk pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem klātienē, aģentūru LETA informēja VZD Sabiedrisko attiecību vadītāja Baiba Kantiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VZD klientu apkalpošanas centros – Cēsīs, Daugavpilī, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī, klientiem pēc iepriekšēja pieraksta būs iespēja klātienē.

Pasūtīt nepieciešamos pakalpojumus un saņemt konsultācijas varēs epidemioloģiski drošajā jeb zaļajā režīmā. Apmeklējuma laikā klientam kopā ar personas apliecinošu dokumentu ir jāuzrāda derīgs vakcinācijas, balstvakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Savukārt epidemioloģiski nedrošajā režīmā jeb sarkanajā režīmā, neuzrādot derīgu vakcinācijas, balstvakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, būs iespēja saņemt pakalpojumu izpildes materiālus, bet zemes kadastrālajā uzmērīšanā sertificētajām personām būs iespēja iesniegt zemes kadastrālas uzmērīšanas papīra dokumentus datu reģistrācijai vai aktualizācijai kadastrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apkalpošanas centros Cēsīs, Daugavpilī, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī pēc iepriekšēja pieraksta būs iespēja klātienē epidemioloģiski drošajā režīmā pēc iepriekšēja pieraksta iepazīties ar arhīva materiāliem.

Papildus klientiem joprojām ir iespēja pieteikt personalizētās konsultācijas tiešsaistes programmā “Zoom” vai “Webex”.

Neatkarīgi no tā, vai klientu apkalpošana notiek epidemioloģiski drošajā vai nedrošajā režīmā, klātienes apmeklējuma laikā VZD klientam ir jālieto medicīniskā mutes un deguna aizsargmaska.

Foto: vzd.gov.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.