Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā var pretendēt uz finansējumu veselību veicinošu aktivitāšu organizēšanai pilsētā

FOTO: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Jau piekto reizi Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Veselības aprūpes un veicināšanas nodaļa organizē veselības veicināšanas ideju konkursu. Lai tajā piedalītos un pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu līdz 300 eiro pasākuma norisei, iedzīvotāji un juridiskas personas līdz 22. maijam aicinātas iesniegt idejas veselību veicinošām aktivitātēm Jelgavā, informē pilsētas pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā paskaidro Sociālo lietu pārvaldē, konkursa mērķis ir veicināt sabiedrisko līdzdalību un paplašināt veselību veicinošu aktivitāšu piedāvājumu Jelgavas iedzīvotājiem, sniedzot finansiālu atbalstu pasākumu īstenošanai. Šī ir iespēja ikvienam jelgavniekam, kuram ir atbilstoša izglītība un kompetence kādā no veselības veicināšanas jomām, iesniegt savu projektu idejas realizēšanai. Konkursa kopējais budžets šogad ir 900 eiro, un trīs veiksmīgāko ideju autori varēs saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 300 eiro iecerētajai aktivitātei. Pretendentam dalībai konkursā jāiesniedz pieteikuma veidlapa un plānoto aktivitāšu izmaksu tāme.

Konkursam var pieteikties elektroniski, nosūtot projekta pieteikumu, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv, vai klātienē, iesniedzot pieteikumu Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, 115. kabinetā pirmajā stāvā. Pieteikumu dalībai konkursā var nosūt arī pa pastu: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, Jelgava, LV-3001, ar norādi “Veselības veicināšanas ideju konkursam”.

Konkursa uzvarētājiem pieteiktie veselības veicināšanas pasākumi būs jāīsteno līdz 30. oktobrim. Konkursa dalībnieku aktivitāšu idejas var būt dažādas – nodarbību cikls, vienreizējs pasākums, tiešsaistes vai kādā cita formāta pasākums, kura saturs un mērķis atbilst veselības veicināšanas ideju konkursa mērķim un “Veselības veicināšanas programmai Jelgavas pilsētai 2016.–2022. gadam”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sīkāku informāciju par projekta pieteikuma sagatavošanu, iesniegšanu un citiem ar konkursu saistītajiem jautājumiem var iegūt, rakstot uz e-pastu sintija.birgele@soc.jelgava.lv.

Kā atgādina pārvaldē, pagājušajā gadā veselības veicināšanas ideju konkursā arī finansiāli tika atbalstītas trīs idejas, dodot iespēju jelgavniekiem bez maksas piedalīties cigun vingrošanā, vingrošanā ar džeza elementiem un aktivitātē “Izsporto Jelgavu”, iesaistot pilsētniekus sportiskās aktivitātēs, kas apvienoja pastaigu ar vingrojumiem vairākos pieturpunktos Jelgavā, izmantojot interaktīvu pilsētas karti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.