Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

VARAM aicina nobalsot par labākajiem ES līdzfinansētajiem INTERREG projektu video

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina līdz 5.septembrim balsot par labāko INTERREG programmu 2014. – 2020.gadam projektu video. Trīs projekti, kuru video tiks atzīti par interesantākajiem sabiedrības veiktā balsojumā, tiks godināti aizvadītā plānošanas perioda INTERREG programmu Latvijā svinīgā noslēguma pasākumā 29.septembrī Rīgā, informē VARAM Sabiedrisko attiecību nodaļa. Projektu vidū ir arī vairāki Zemgales plānošanas reģiona, Jelgavas novada pašvaldības un Latvijas Lauksaimniecības universitātes realizētu projektu video.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interreg ir Eiropas teritoriālās sadarbības programmas, kas sniedz iespēju Latvijas partneriem sadarboties pāri robežām gan ar tiešajām Eiropas Savienības (ES) kaimiņvalstīm, gan partnervalstīm visā Eiropā. Kopīgi projekti un investīcijas ir iespējami kopēju izaicinājumu risināšanai tūrisma, kultūras, inovāciju, uzņēmējdarbības, vides, izglītības, nodarbinātības, sociālajā un citās jomās.

2014. – 2020. gada periodā Latvijā ap 500 institūciju atrada sadarbības un kopēju investīciju iespējas ar vairāk nekā 2000 sadarbības partneriem Eiropā, daloties pieredzē ar citām valstīm un atrodot inovatīvus risinājumus, uzlabojot tūrisma un dabas objektus, izveidojot jaunus pārrobežu velo maršrutus un pārgājienu takas, veidojot jaunas izglītības programmas, pārrobežu ceļus, atjaunojot kultūrvēsturiskus un daudzus citus ievērības cienīgus objektus.

Aicinām līdz 5.septembrim nobalsot par 3 labākajiem projektu video, attiecīgi piešķirot vienu, divus vai trīs punktus ŠEIT! Video un to apraksti ir INTERREG programmu projektu partneru izvēlēti un iesūtīti projektu video konkursam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par visiem INTERREG jaunumiem un aktualitātēm mājaslapā Interreg.lv un Facebook lapā Interreg Latvija.

Foto: “Facebook”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.