Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vasaras kafejnīcu Jelgavas centrālajā pludmalē veidos “Grēcinieku ezītis”

Vasaras kafejnīcu Jelgavas pilsētas centrālajā pludmalē veidos SIA “Grēcinieku ezītis”, bet SUP dēļu nomas pakalpojumus piedāvās SIA “MKStar”, aģentūru LETA informēja Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrā no izsolēm tika saņemts tikai viens pieteikums.

Vasaras kafejnīcai atvēlētais zemesgabals ir 230 kvadrātmetrus liels un paredzēts viegli saliekamu un izjaucamu pagaidu konstrukciju izvietošanai. Zemesgabalam nav ūdens pieslēguma. SIA “Grēcinieku ezītis” zemi nomās par 6301 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) uz visu nomas termiņu.

Kā informēja pašvaldībā, tā kā kafejnīca atrodas pludmales zonā, pašvaldība izvirzījusi vairākus kritērijus, kas uzņēmējam būs jāņem vērā – dzērienus un uzkodas aizliegts pārdot stikla tarā, jāizmanto vienreizlietojamie trauki, no alkoholiskajiem dzērieniem atļauts tirgot alu, sidru, vīnu un dzirkstošo vīnu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemesgabals tiek iznomāts uz divām sezonām – no 2022.gada 15.aprīļa līdz 15.septembrim un no 2023.gada 15.aprīļa līdz 15.septembrim.

Pašvaldībā minēja, ka SUP dēļu nomas punkta izveidei pludmalē paredzēts 60 kvadrātmetrus liels zemesgabals, uz kura drīkst izvietot vieglas konstrukcijas konteineru. Nomas tiesības abas vasaras sezonas būs spēkā no 1.maija līdz 30.septembrim.

SIA “MKStar” zemi SUP dēļu pakalpojuma nodrošināšanai nomās par 100 eiro bez PVN par visu nomas termiņu.

Foto: no Jelgavas pašvaldības arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.