Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vebinārs par pieteikšanos platību maksājumiem – 6. aprīlī

Šī gada 6.aprīlī Lauku atbalsta dienests (LAD)organizē informatīvu vebināru par pieteikšanos platību maksājumiem, informē LAD Sabiedrisko attiecību daļa. Pasākums notiks tiešsaistē no pulksten 10.00 līdz 12.00.Interesenti vebinārā varēs piedalīties, noskatoties to LAD mājaslapā www.lad.gov.lv un YouTube kontā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAD pārstāvji vebināra laikā lauksaimniekiem sniegs aktuālo informāciju par šī gada pieteikšanās procesu platību maksājumiem – nosacījumiem to saņemšanai, būtiskākajām izmaiņām Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā, iesniegumu pieņemšanu mutvārdos pa tālruni, kā arī atbildēs uz citiem jautājumiem no dalībnieku puses.

Arī šoreiz dienesta mājaslapā pēc vebināra būs pieejams tā ieraksts. Vebināram pieteikties iepriekš nav nepieciešams. Dalība vebinārā ir bez maksas.

LAD atgādina, ka no 2022. gada 12.aprīļa lauksaimnieki varēs pieteikties platību maksājumiem LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā aizpildot Vienoto iesniegumu. Pēdējais datums, kad varēs pieteikties platību maksājumiem bez atbalsta apjoma samazinājuma ir 23.maijs. Ja Vienotais iesniegums tiks iesniegts periodā no 24.maija līdz 15.jūnijam, atbalsta apjomam tiks piemērots 1% samazinājums par katru nokavēto darbdienu (samazinājumu sāks piemērot jau no 24.maija).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja ir jautājumi un nepieciešama plašāka informācija par dienesta darbu un pieejamo atbalstu, LAD aicina zvanīt uz LAD apkalpošanas tālruni 67095000.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.