Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vecāko klašu skolēni var sākt pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām

Vidusskolu un ģimnāziju 12.klašu skolēni un vidējo profesionālo izglītības iestāžu absolventi no šodienas līdz 1.martam var pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2023./2024.mācību gadam, kas paredzētas Latvijas augstskolās studējošiem jauniešiem, informēja nodibinājums “Vītolu fonds”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 ballēm vai augstākai, kā arī jāatbilst vismaz vienam no kritērijiem – pretendents ir bārenis, viņu audzina viens no vecākiem, ir no daudzbērnu ģimenes, viņam ir apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi vai arī viņam ir sasniegumi mācību olimpiādēs.

Lai pieteiktos stipendijām, kandidātam jāaizpilda pieteikuma anketa Vītolu fonda mājaslapā. Fonda ziedotāji nosaka, kurai nozarei stipendiju vēlas piešķirt un cik liela summa stipendijā tiks izmaksāta.

Vītolu fonds administrē vairāk nekā 200 Latvijas uzņēmumu, organizāciju, fondu, privātpersonu ziedojumus no Latvijas, Amerikas Savienotajām valstīm, Lielbritānijas, Kanādas, Austrālijas, Venecuēlas, Horvātijas un Zviedrijas. Šajā mācību gadā ar stipendiju atbalstu studē 850 jaunieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš 2002. gada stipendiju ir saņēmuši vairāk nekā 4600 studentu. Daļa no viņiem ir atgriezušies fondā kā ziedotāji, īstenojot fonda vēlējumu: “Ar izglītību dzīvē sasniegt tādu līmeni, lai varētu nākotnē palīdzēt citiem.”

Elektroniskās anketas (www.vitolufonds.lv) aizpildīšanas termiņš: 01.02.2023.–01.03.2023. Ja ir radušies papildus jautājumi, kandidāti aicināti sazināties ar Vītolu fondu, rakstot uz e-pastu info@vitolufonds.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas: https://www.vitolufonds.lv/pieteiksanas-stipendijai

Foto: “Vītolu fonds” publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.