Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Veco gadu pavadīsim ar simbolisku skrējienu

30. decembrī jelgavnieki aicināti piedalīties simboliskā skrējienā un visiem kopā pavadīt veco gadu. Pulcēšanās Hercoga Jēkaba laukumā, starts – pulksten 12:00. Dalībnieki aicināti likt galvā rūķu cepures un tērpties košos tērpos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Decembris ir laiks, kad notiek dažādi labdarības pasākumi un akcijas. Arī mēs šogad vēlamies aicināt ne tikai skrējiena dalībniekus un atbalstītājus, bet ikvienu līdzcilvēku ziedot līdzekļus “Latvijas Bērnu fondam Jelgavā” bērniem ar īpašām vajadzībām,” norāda Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko. Viņa stāsta, ka šogad, pateicoties Jelgavas Vieglatlētikas kluba īstenotam projektam, pilsētā pamazām atdzīvojas parasports un, pateicoties šīm nodarbībām, izveidojusies draudzība ar “Latvijas Bērnu fondu Jelgavā” un biedrības redzeslokā esošajām ģimenēm.

Būtiski, ka ziedojumi netiks vākti pasākuma laikā. Interesenti var ziedot, pārskaitot līdzekļus uz “Latvijas Bērnu fonda” (reģistrācijas numurs 40008018725) kontu LV42UNLA0002000707402 ar norādi “Bērniem ar īpašām vajadzībām Jelgavas nodaļai”. “Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti bērnu ar īpašām vajadzībām veselības uzlabošanai un sporta inventāra iegādei,” precizē “Latvijas Bērnu fonda Jelgavā” vadītāja Diāna Gailuma.

Skrējiena dalībnieki aicināti Hercoga Jēkaba laukumā pulcēties no pulksten 11:45. Pirms starta būs kopīga iesildīšanās. Distance vedīs pa Lielo ielu līdz Pasta ielai, pa Pasta ielu līdz Dobeles ielai, cauri skvēram aiz kultūras nama, gar piemiņas zīmi Norai Bumbierei un kultūras namu līdz Krišjāņa Barona ielai, pa Krišjāņa Barona ielu līdz Uzvaras ielai, pa Uzvaras ielu līdz Lielajai ielai un pa Lielo ielu līdz pulcēšanas vietai Hercoga Jēkaba laukumā. Skrējiens notiks pa gājēju ietvēm, dalībniekiem ievērojot ceļu satiksmes noteikumus. Apļa garums ir viens kilometrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc skrējiena dalībnieki tiks cienāti ar siltu tēju un piparkūkām, kā arī tiks pasniegtas pārsteiguma balvas – pēc nejaušības principa izlozētiem dalībniekiem.

Skrējienam iepriekš nav jāpiesakās.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Sporta servisa centrs

Foto: Sporta servisa centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.