Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vēl dažas dienas Jelgavas bibliotēkās grāmatas var nodot bez kavējuma naudas

Jelgavas Pilsētas bibliotēka atgādina, ka rit pēdējās Aizmāršīgo lasītāju mēneša dienas, kad Pilsētas bibliotēkas un tās filiāļu – Miezītes bibliotēkas, Pārlielupes bibliotēkas un bērnu un jauniešu bibliotēkas “Zinītis” – lasītāji var nodot iespieddarbus, nemaksājot kavējuma naudu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bibliotēkas aicina pārskatīt savus grāmatplauktus, vai tajos nav kādas bibliotēku grāmatas, un izmantot iespēju nodot bibliotēkas iespieddarbus, nemaksājot kavējuma naudu. Ja grāmata ir nozaudēta vai sabojāta, to iespējams aizstāt ar līdzvērtīgu.

Paņemtās grāmatas iespējams nodot jebkurā pilsētas bibliotēkā. Tas nozīmē, ka, piemēram, grāmata, kas paņemta Jelgavas Pilsētas bibliotēkā, var tikt nodota Miezītes bibliotēkā. Tāpat bibliotēka aicina izmantot grāmatu nodošanas kasti, kas atrodas pie Jelgavas Pilsētas bibliotēkas Akadēmijas ielā 26.

Jāpiebilst, ka Aizmāršīgo lasītāju mēnesī Jelgavas Pilsētas bibliotēkā parādus jau nokārtojuši ap 40 kavētāju, no tiem lielākā daļa grāmatas nodevuši klātienē bibliotēkā, bet ceturtdaļa iespieddarbus atstājuši grāmatu kastē. Aizmāršīgo lasītāju mēnesī līdz šim Jelgavas Pilsētas bibliotēka atguvusi ap 80 iespieddarbu, no tiem divi bija jānodod jau 2018. gada oktobrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar bibliotēku darba laiku gada nogalē var iepazīties ŠEIT.

Ziņu sagatavoja Jelgavas Pilsētas bibliotēka

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.