Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Veselības aprūpē strādājošiem piešķir 49 miljonus eiro par Covid-19 seku novēršanu

Valdība otrdien atbalstīja finansējuma piešķiršanu piemaksām veselības aprūpē strādājošiem, kuri iesaistīti Covid-19 jautājumu risināšanā un seku novēršanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā aģentūru LETA informēja Veselības ministrijā, lai nodrošinātu piemaksas līdz šā gada marta beigām, nepieciešami vairāk nekā 49 miljoni eiro. Finansējumu piešķirs no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Pēc ministrijā paustā, papildu vajadzīgais finansējums ir indikatīvs jeb aprēķināts, prognozējot iesaistīto mediķu un citu nodarbināto darba apjomu Covid-19 jautājumu risināšanā un seku novēršanā. Piemaksas tiks izmaksātas, pamatojoties uz iestāžu sagatavotajām atskaitēm par faktiski veikto darbu noteiktā laika periodā.

Līdzekļi paredzēti slimnīcām, kuras sniedz valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, ambulatorās ārstniecības iestādēm, kas sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus Covid-19 inficētām personām un to kontaktpersonām, ģimenes ārstu praksēm, kā arī aptiekām, kas izsniedz valsts kompensējamos medikamentus un citām veselības nozares iestādēm, kas iesaistītas Covid-19 jautājumu risināšanā un seku novēršanā.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.