Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vides publikācijās aicināsim mainīt paradumus

No novembra līdz maijam lasītājiem piedāvāsim vides publikāciju ciklu “Novadi Zaļo”, kas taps Latvijas Vides aizsardzības fonda atbalstītajā projektā “Vides aktualitātes visai Latvijai presē un televīzijā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tajā varēs izlasīt par aprites ekonomikas ieviešanu, Latvijas dabas vērtībām, kā arī vides aktualitātēm, kā arī gūt praktiskus padomus paradumu maiņai, lai ar savu rīcību iesaistītos videi draudzīgā dzīvesveidā.

Projekts “Vides aktualitātes visai Latvijai presē un televīzijā” paredz sagatavot un izdot, izplatot nacionālai auditorijai, 10 laikrakstos visos Latvijas reģionos 10 publikāciju ciklu par vides jautājumiem, kā arī papildus publicēt šos žurnālistikas materiālus interneta vietnēs, lai nodrošinātu vides tematikas pārklājumu un veicinātu iedzīvotāju izpratni par vides problēmām.

SIA “Kurzemes Vārds” ir projekta galvenais īstenotājs, satura veidošanā iesaistīsies reģionu žurnālisti, publikācijas būs lasāmas laikrakstos “Kurzemes Vārds”, “Saldus Zeme”, “Kurzemnieks”, “Zemgales Ziņas”, “Tukuma Neatkarīgās Ziņas”, “Auseklis”, “Stars”, “Druva”, “Liesma” un “Vietējā Latgales Avīze”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paralēli rakstiem taps arī piecu vides raidījumu cikls, ko partneri “TV Kurzeme” sagatavos un pārraidīs nacionālā televīzijas kanālā “ReTV” auditorijai visā Latvijā nākamā gada pavasarī.

Projektu “Vides aktualitātes visai Latvijai presē un televīzijā” (Nr.1-08/114/2023) līdzfinansē Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.