Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vidusskolēniem iespēja tikties ar 16 augstskolu pārstāvjiem

15. februārī no pulksten 14 līdz 15.30 Jelgavas Valsts ģimnāzijā norisināsies “Augstskolu diena 2024”, kurā tiek aicināti piedalīties visu Jelgavas skolu 11. un 12. klašu skolēni, informē Jelgavas Izglītības pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Valsts ģimnāzijas organizētā pasākuma laikā augstskolu un koledžu stendos jauniešiem būt iespēja satikt 16 Latvijas augstskolu un koledžu pārstāvjus un uzdot sev interesējošus jautājumus par studiju gaitu un iestāšanās nosacījumiem.

Augstskolu dienā piedalīsies pārstāvji no Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes, Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžas, Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolas, Rīgas Tehniskās universitātes, Valsts policijas koledžas, Transporta un sakaru institūta, Rīgas Stradiņa universitātes, Latvijas Kultūras akadēmijas, Biznesa augstskolas “Turība”, Latvijas Universitātes, Juridiskās koledžas, Banku augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA”, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas, Rīgas Ekonomikas augstskolas.

Jāpiebilst, ka pieteikšanās nav nepieciešama un norādītājā laikā, no pulksten 14 līdz 15.30, ikviens interesents gaidīts Jelgavas Valsts ģimnāzijā Mātera ielā 44, Jelgavā.

Vizualizācija: Jelgavas Valsts ģimnāzija

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.