Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vienkārši darīju savu darbu

Jelgavas pilsētas svētku laikā četri cilvēki saņems Jelgavas augstāko apbalvojumu – “Goda zīmi”. Starp godalgotajiem ir arī Jelgavas pilsētas slimnīcas Ķirurģijas nodaļas vadītājs Jurijs Stepanovs. Viņš uzsver, ka tikai veicis savu darbu kā vienmēr un tā turpinās arī pēc godalgas saņemšanas.
Ķirurgs arī atzīst, ka neko īpašu neesot darījis, lai “Goda zīmi” saņemtu. Turklāt neesot īpaši publiska persona. Tāpēc ziņa par godalgu bija negaidīts, bet tieši tāpēc patīkams pārsteigums.
Pēc saņemšanas “Goda zīmi” Jurijs Stepanovs vedīs uz mājām, lai parādītu bērniem. Uz jautājumu, vai ir jau saņēmis kādu apbalvojumu, ķirurgs tik atjoko, ka viņam esot vēl viena medaļa par uzvaru Baložu krosā. Sacensību gars, šķiet, nav Jurija Stepanova rakstura īpašība.
Kopš 9. klases zināja – būšu ķirurgs
Jurijs Stepanovs uzaudzis Daugavpilī. Stingra pārliecība, ka būs tieši ķirurgs, izveidojās 9. klasē. Tēvs, vairāk saistīts ar tehniskām lietām un pasniegšanu, arvien gan bija dēlu mudinājis kļūt par ārstu, jo, viņaprāt, tā esot pati labākā profesija. Un tad kāda saruna 9. klasē nostiprināja šo profesionālo izvēli.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.