Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vienpadsmit labdarības virtuvēm iegādāts efektīvāks un taupīgāks aprīkojums

Vienpadsmit labdarības virtuvēm ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu iegādāts efektīvāks un taupīgāks aprīkojums, kas ļaus gan ietaupīt komunālajiem maksājumiem paredzētos līdzekļus, gan arī raitāk organizēt maltīšu pagatavošanu krīžu skartajiem ļaudīm, informēja Labdarības projektu vadītāja Diana Bogdanova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dažādus uzlabojumus veikušas labdarības virtuves Rīgā, Smiltenē, Valmierā, Jelgavā, Daugavpilī, Bauskā, Varakļānos, Iecavā un Liepājā. Tajās bieži vien dienas vienīgo silto maltīti saņem tūkstošiem mazaizsargātu personu. Šīs virtuves mēnesī izsniedz vismaz 35 000 siltas maltītes bezmaksas porciju.

Lai saimniekošana kļūtu raitāka un taupīgāka, Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalsts sniegts nokalpojušo virtuves iekārtu nomaiņai, remontdarbiem, inventāra un mēbeļu iegādei. Uzlabojumiem piešķirts 62 830 eiro liels fonda finansējums programmas “Maizes rieciens – atbalsts labdarības virtuvēm” ietvaros.

Pārsvarā labdarības virtuves iegādājas jaunu virtuves tehniku, piemēram, elektriskās vai gāzes plītis, saldētavas, gaļas maļamās mašīnas, mikserus, katlus, pannas, termosus, virtuves mēbeles, traukus. Vairākas virtuves veikušas arī kosmētisko remontu un iegādājušās mēbeles.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stiprinot bezpeļņas organizāciju centienus palīdzēt mazaizsargātajiem ļaudīm, Borisa un Ināras Teterevu fonds nākamo pieteikšanos finansējumam programmā “Maizes rieciens – atbalsts labdarības virtuvēm” plāno izsludināt 2023.gada sākumā.

2010.gadā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē. Fonda atbalstīto labdarības projektu rezultāti aptver simtiem tūkstošu iedzīvotāju Latvijā un iedzīvotājus 10 valstīs ārpus Latvijas teju visos kontinentos.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.