Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vietējos pārtikas ražotājus aicina pieteikties “Novada garšas” tirdziņiem

Vietējos pārtikas ražotājus aicina pieteikties “Novada garšas” reģionālajos tirdziņos, pirmie plānotie pasākumi norisināsies jūlijā, aģentūru LETA informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mazie vietējie ražotāji un mājražotāji ir aicināti uz četriem klātienes tikšanās pasākumiem – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.

“Novada garšas” klātienes tikšanās nav notikušas divus gadus. Šovasar reģionālajos pasākumos plānotas dažādas meistarklases, interesantas aktivitātes pieaugušajiem un bērniem, pazīstamu pašmāju dziedātāju muzikāli pārsteigumi un, protams, vietējo pārtikas ražotāju tirdziņš, norāda LLKC.

Pieteikties tirdzniecībai pasākumos iespējams elektroniski, meklējot pieteikumu tīmekļvietnē “novadagarsa.lv”. Vietu skaits ierobežots.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānotie pasākumi notiks 2.jūlijā Kurzemē, Jūrkalnes Uguns pļavā – pieteikšanās līdz 26.jūnijam, 16.jūlijā Vidzemē, Burtnieka ezera krastā – pieteikšanās līdz 10.jūlijam, 23.jūlijā Zemgalē, atpūtas un mototrasē “Pīlādzis” – pieteikšanās līdz 17.jūlijam un 9.augustā Latgalē, Rēzeknes pilsētas svētkos – pieteikšanās līdz 31.jūlijam.

Visi pasākumi notiks no plkst.10 līdz plkst.16.

Zīmols “Novada garša” ir ilgtspējīga vietējās pārtikas sistēma, kas nodrošina Latvijas izcelsmes pārtikas produktu izsekojamību un kvalitāti. “Novada garša” mērķi ir nodrošināt zīmola atpazīstamību, izveidot Latvijas pārtikas produkcijas katalogu ar vietējās izcelsmes pārtikas ražotājiem un pārstrādātājiem, rīkot pasākumus, konferences, konkursus, meistarklases ar zīmolu “Novada garša”, popularizējot vietējo pārtiku un tās atpazīstamību Latvijā, Eiropas Savienībā un pasaulē, kā arī konsultēt par sertificēšanas sistēmu “GLOBALG.A.P.” Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zīmola “Novada garša” veidotājs ir LLKC.

Foto: : “Facebook”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.