Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Visvairāk Jelgavas skolēnu pieteikušies vasaras darbam medicīnas nozarē

Noslēgusies 9.-11. klašu skolēnu pieteikšanās vakancēm vasaras nodarbinātības programmām, un visvairāk pieteikumu no jelgavniekiem Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) ir saņēmis uz ārstniecības iestāžu vakancēm, informē Jelgavas pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolēnu pieprasītākās nozares vasaras darbam bijušas medicīna, kultūras un izklaides pakalpojumi, arī tirdzniecība un ēdināšana. Visvairāk pieteikumu saņemts Zemgales Veselības centra izsludinātajām vakancēm. Arī Jelgavas poliklīnikas un Jelgavas slimnīcas vakancēm skolēni pieteikušies aktīvi. Tāpat interese bijusi par darba iespējām uzņēmumā “W&D”, kas piedāvā fotopakalpojumus, un “Bambino atrakcijas”, kas piedāvā dažādas atrakcijas un organizē pasākumus bērniem.

Ievērojami mazāka interese bijusi par rūpniecības un ražošanas jomas uzņēmumu vakancēm, norāda ZRKAC karjeras konsultante Līga Damberga, atzinīgi novērtējot skolēnu izrādīto interesi par vietējiem uzņēmējiem un nozarēm.

Kopumā saņemti 230 skolēnu pieteikumi uz 115 vasaras darba vietām. Skolēnu pieteikumu izvērtēšana ir noslēgusies, un līdz 20.maijam jaunieši tiks informēti par rezultātiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pašvaldība atgādina, ka jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem drīkst būt nodarbināti sešas stundas dienā, trīs nedēļas mēnesī.

Foto: zvc.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.