Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vitenbergs reģionālajā vizītē apmeklēs Jelgavas novada uzņēmējus

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (NA) piektdien, 11.februārī, apmeklēs Jelgavas novadu, lai ar uzņēmējiem un novada vadību pārrunātu uzņēmējdarbības aktuālos jautājumus, tai skaitā pasākumus ekonomiskās aktivitātes palielināšanai un aktuālos energoresursu cenu pieauguma izaicinājumus Zemgales reģionā, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vizītes laikā ministrs tiksies ar Jelgavas novada domes priekšsēdētāju Madaru Lasmani (LA), lai iepazītos ar uzņēmējdarbības vidi un ekonomisko aktivitāti novadā, kā arī pārrunātu energoefektivitātes un siltumapgādes jautājumus.

Ministrs apmeklēs Ozolnieku “Komunālās saimniecības daudznozaru uzņēmuma” katlumāju, lai iepazītos ar siltumapgādes sistēmas modernizācijas projektu, kas ļāvis palielināt atjaunojamo energoresursu izmantošanas īpatsvaru.

Tāpat ministrs apmeklēs arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubatoru, kas līdz šim inkubācijas atbalstu ir sniedzis 89 jaunajiem uzņēmējiem. Biznesa inkubatora esošo uzņēmumu kopējais apgrozījums veido vairāk kā 15 miljonus eiro un eksporta rādītājs pārsniedz 50%.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ministrs tiksies arī ar Jelgavas novada uzņēmējiem un apmeklēs uzņēmumus – SIA “Uppe”, kas nodarbojas ar stikla konstrukciju projektēšanu, ražošanu un montāžu, Latvijas ģimenes uzņēmumu, vienu no lielākajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Latvijā un populārāko darba devēju Zemgalē “GPU Nākotne”, kā arī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora uzņēmumu “Fermentum”.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.