Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zaglēni aiz restēm, kauslim piespriež sabiedrisko darbu

Ar kreisās rokas dūri viņš iesita Edgaram pa labo vaigu, bet ar labo dūri – pa otru vaigu. Uzbrukuma sekas bija ļoti nelāgas, jo sasistais vīrietis, krītot uz aizmuguri, ar ķermeņa kreiso pusi uzgāzās grīdas paaugstinājumam – slieksnim

Pagājušajā mēnesī spēkā stājās Zemgales rajona tiesas Jelgavā spriedumi, ar kuriem garnadžiem Marekam M. un Denisam B. piespriests īslaicīgs brīvības atņemšanas sods, bet Arnolds L. par vidējas smaguma pakāpes miesas bojājumu tīšu nodarīšanu sodīts ar sabiedrisko darbu.

Neviena krimināllieta nav salīdzināma ar kādu citu. Tiesai, skatot lietas, jāņem vērā katrs apstāklis un pat nianses. Tāpēc reizēm iznāk tā, ka “ziepju zaglēniem” nākas kādu laiku pasēdēt aiz restēm, kamēr naktskluba kauslis, kurš savu pretinieku pamatīgi satraumējis, tiek cauri ar 100 stundām sabiedriskā darba.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.