Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons aicina pieteikties sacensībām “Zemessardze izaicina 2022”

23. septembrī, atzīmējot Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona 31. gadadienu, Jelgavā, Pasta salā notiks bataljona organizētas sacensības “Zemessardze izaicina 2022,” informē Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona Civilmilitārās sadarbības nodaļas speciāliste, kaprāle Evita Hibšmane-Štube.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībām aicināts pieteikties jebkurš interesents no 16 gadu vecuma. Komandām četru cilvēku sastāvā būs jāveic dažādi militāra rakstura uzdevumi, tādā veidā uzzinot vairāk par Zemessardzi un veicinot dalībnieku interesi un izpratni par zemessargu ikdienu.

Dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas no Zemessardzes lauka virtuves, labākajām komandām – balvas no pasākuma atbalstītājiem un sadarbības partneriem.

Vairāk informācijas un pieteikšanās veidlapu meklē Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona “Facebook” lapā www.facebook.lv/52kab. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās līdz 15. septembrim. Komandu skaits ierobežots, nenokavē! Dalība pasākumā – bez maksas.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu visu Latviju. Lai iestātos Zemessardzē, zvaniet 1811 vai rakstiet esizemessargs@mil.lv. Papildu informācija par dienestu Zemessardzē www.zs.mil.lv vai www.esizemessargs.lv.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.