Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons aicina uz Zemessardzes dienu Jelgavā

23. septembrī, atzīmējot Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona 31. gadadienu, Jelgavā, Pasta salā bataljons organizēs pasākumu “Zemessardzes diena Jelgavā,” informē Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona Civilmilitārās sadarbības nodaļas speciāliste kaprāle Evita Hibšmane-Štube.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma ietvaros paredzētas dažādas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem, tādā veidā sniedzot iespēju uzzināt vairāk par Zemessardzi un veicinot iedzīvotāju interesi un izpratni par zemessargu ikdienu.

No pulksten 13.00 līdz 17.00 norisināsies militāra rakstura sacensības “Zemessardze izaicina 2022”. Šīm sacensībām aicināts pieteikties jebkurš interesents no 16 gadu vecuma. Vairāk informācijas un pieteikšanās veidlapu meklē Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona “Facebook” lapā www.facebook.lv/52kab.

Tāpat šajā laikā būs iespēja piedalīties arī foto orientēšanās sacensībās, kurām nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās un nav vecuma ierobežojuma. Vairāk informācijas varēs iegūt pasākuma laikā reģistrācijas teltī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paralēli sacensībām laikā no pulksten 12.00 līdz 17.00 Pasta salā darbosies Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona tehnikas, ieroču un ekipējuma izstāde, Valsts policijas, Jelgavas pašvaldības policijas stends un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs ar “Mana cope” makšķerēšanas aktivitātēm.

Pēc sacensībām, pulksten 18.00 paredzēta apbalvošana un svinīgais pasākums ar Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes komandiera pulkveža Andra Rieksta un Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona komandiera pulkvežleitnanta Arvja Zīles uzrunām.

Dienas noslēgumā, pulksten 19.00 būs iespēja vērot militārās tehnikas maršu, kas sāksies Pasta salā, virzīsies pa Lielo ielu un noslēgsies pie Zemessardzes 52.kaujas atbalsta bataljona – Dambja ielā 22. Marša laikā satiksme tiks īslaicīgi ierobežota, bet tā netiks pilnībā apturēta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu visu Latviju. Lai iestātos Zemessardzē, zvaniet 1811 vai rakstiet esizemessargs@mil.lv. Papildu informācija par dienestu Zemessardzē www.zs.mil.lv vai www.esizemessargs.lv.

Foto: Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.