“Zemgale Juniors” atspēlējas otro spēli pēc kārtas

Svētdien “Jelgavas Ledus sporta skolas” (JLSS) hokeja komanda “Zemgale Juniors” otro spēli pēc kārtas trešo trešdaļu uzsāka iedzinēja lomā un spēles pēdējā daļā spēja atspēlēties. Šoreiz cīņā pret “HK Tukums” jelgavnieki izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:3 (1:1; 1:2; 4:0) un guva svarīgus punktus, lai iekļūtu starp “Junioru Attīstības hokeja līgas” (JAHL) izslēgšanas kārtas dalībnieku kandidātiem.

Jelgavnieku sastāvā spēlēja arī tie seši spēlētāji, kuri iepriekšējā vakarā spēlēja “Zemgale/LBTU” sastāvā “Optibet” Baltijas līgā pret Lietuvas vienību “Airwell Energija”. Īpaši var izcelt uzbrucēju Artūru Užuli, kurš varēja palīdzēt saviem komandas biedriem, neskatoties uz to, ka iepriekšējā vakarā sadursmē ar pretinieku viņam bija lauzts deguns.

Atšķirībā no iepriekšējās spēles jelgavnieki bija aktīvi no pašas spēles sākuma un pirmās trešdaļas vidū ar Roberta Vītola vārtu guvumu izmantoja vairākumu. Savukārt “HK Tukums” spēlētāji vienmēr ir ārkārtīgi enerģiski un spēj sagādāt galvas sāpēs jebkuram pretiniekam. To viņi pierādīja trešdaļas beigās, kad vairākumā Mārtiņš Antons rezultātu izlīdzināja – 1:1.

Otrā trešdaļā iesākās pozitīvā noskaņojumā, jo “Zemgale Juniors” uzbrucējs Arvis Jansons noslēdza sava partnera uzbrukumu ar vārtu guvumu. Diemžēl tukumnieki ar savu aktivitāti spēja gan izlīdzināt rezultātu, gan mazākumā izvirzīties spēles vadībā 2:3.

Trešās trešdaļas sākumu ietekmēja noraidījumi, bet pēdējās septiņās spēles minūtēs “Zemgale Juniors” gan atspēlējās, gan izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Sākumā Rūdolfs Muraško vairākumā izlīdzināja rezultātu, bet jau vienādos sastāvos izvirzīja jelgavniekus spēles vadībā.

Spēles izskaņā jelgavnieki izmantoja savas ātruma priekšrocības un ar Ernesta Bērziņa, un Roberta Vītola vārtu guvumiem panāca trīs vārtu pārsvaru par tukumniekiem – 6:3.

Uzvara deva “Zemgale Juniors” trīs punktus JAHL turnīra tabulā un komanda beidzot iekļuva izslēgšanas spēļu kandidātu sarakstā. Vieta gan vēl slidena un par to būs sīvi jācīnās ar “Prizmas” un “HS Rīga” hokejistiem. Nākamā cīņa paredzēta 14. janvāri, kad Jelgavas ledus hallē būs jāsacenšas ar otrās vietas īpašniekiem “HS Kurbads”.