“Zemgale Juniors” izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Svētdien Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) hokeja komanda “Zemgale Juniors” ar rezultātu 3:2 (2:0; 1:0; 0:2) pārspēja “Prizmas” vienību, revanšējoties par zaudējumu iepriekšējā savstarpējā “Junioru Attīstības hokeja līgas” (JAHL) regulārā čempionāta spēli, kurā jelgavnieki piekāpās ar rezultātu 3:6.

“Zemgale Juniors” atbalstu aizsardzībā arī šajā spēlē palīdzēja veikt “Zemgale/LBTU” aizsargs Edgars Adrians Kazaks. Junioru komandai šosezon ir grūtības ar aizsardzību, kurā spēlē daudz jaunu hokejistu un Edgara pieredze ļoti palīdz viņu snieguma uzlabošanai.

Jelgavnieki uzsāka spēli ļoti enerģiski un jau piektajā spēles minūtē Roberts Vītols atklāja spēles rezultātu (asistēja A.Užulis un H.R.Vāravs). Pretiniekiem bija iespējas izlīdzināt rezultātu, bet to nepieļāva vārtos spēlējošais “Zemgale/LBTU” otrais vārtsargs Lukas Bukatovs.

Pirmās trešdaļas izskaņā “Zemgale Juniors” aktīvi nospēlēja pretinieku aizsardzības zonā un jelgavnieku pārsvaru dubultoja Reinards Dāvis Pētersons (asistēja – R.Vītols un A.Užulis) – 2:0.

Otrā trešdaļā jelgavnieku centienus piebremzēja divi noraidījumi, bet spēles nogriežņa noslēgumā pēc Ričarda Grubinska un Helmuta Spriņģa ātrās izspēles, uzbrucējs Ernests Bērziņš apspēlēja vārtsargu un guva trešos vārtus – 3:0.

Trešajā trešdaļā “Prizmas” hokejisti bija noskaņojušies uz atspēlēšanos un pirmos vārtus sestajā minūtē guva uzbrucējs Artūrs Krišs Avotiņš, kura pagājušā sezonā spēlēja gan “Zemgale/LBTU”, gan “Zemgale Juniors”.

Jelgavniekiem trešdaļas gaitā neizdevās izmantot savas vārtu gūšanas iespējas, toties divas ar pusi minūtes līdz spēles beigām tas izdevās ukrainim Arjomam Danfortam, kurš devā “Prizmas” hokejistiem ticību uz atspēlēšanos – 3:2.

Spēles noslēgumā “Prizma” nomainīja vārtsargu pret sesto spēlētāju un “Zemgale Juniors” spēlētājiem bija jānosargā savu revanšu par iepriekšējās savstarpējas spēles zaudējumu. Jelgavniekiem tas izdevās un viņi varēja svinēt otro uzvaru pēc kārtas.

Spēlē izcīnītie punkti ļāva turnīra tabulā pietuvoties ceturtajā vietā esošajai “Prizmai” un komandas tagad šķir tikai viens punkts. Iespējas uzlabot pozīcijas turnīrā komandai būs jau 2024. gadā, 04. janvārī savās mājās tiekoties ar “HS Rīga”, kura aktīvi pretendē uz jelgavnieku vietu tabulā.