“Zemgale Juniors” nenosargā divu vārtu pārsvaru pret “Brocēniem” (FOTO)

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) hokeja komanda “Zemgale Juniors” Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) regulārā čempionāta spēlē pret “Brocēniem” izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, bet nenosargāja to un piekapās ar rezultātu 3:5 (1:0; 1:1; 1:4).

“Zemgale Juniors” arī šajā spēlē piedalījās bez palīdzības no “Zemgale/LBTU” komandas un vēl arī bez uzbrucēja Rūdolfa Muraško. Neskatoties uz rezultatīvu spēlētāju iztrūkumu, jelgavnieki teicami uzsāka spēli.

Uzbrucējs Artūrs Užulis jau spēles sākumā izvirzīja savu komandu vadībā, bet otrās trešdaļas sākumā dubultoja tās pārsvaru – 2:0. Jelgavnieki cītīgi veidoja uzbrukumus un pašaizliedzīgi cīnījās aizsardzībā un viesu aizsargs Everts Ozols spēja atgūt vienus vārtus tikai otrās trešdaļas otrajā daļā, kad laukuma saimnieki veica neveiksmīgu spēlētāju nomaiņu – 2:1.

Trešās trešdaļas sākumā viesu komanda ar lielāku motivāciju devās uz “Zemgale Juniors” vārtiem un vienas minūtes laikā ne tikai izlīdzināja spēles rezultātu, bet arī izvirzījās spēles vadībā – 2:3.

Turpinājumā Jelgavas hokejisti neizmantoja iespējas atspēlēties vairākumā vai vienādos sastāvos, bet viesi izmantoja laukuma saimnieku kļūdas, gūstot vēl divus vārtus. Spēles izskaņā aizsargs Henrijs Reinis Vāravs centrā atņēma pretiniekiem ripu, ieslidoja viesu aizsardzības zonā un ar precīzu raidījumu guva pēdējos šīs spēles vārtus – 3:5.

“Zemgale Juniors” izmisīgi cīnās par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā, lai varētu pretendēt uz kādu godalgu šīs sezonas JAHL čempionātā. Priekš tā ir nepieciešams uzvarēt atlikušajās trīs čempionāta spēlēs un jācer uz kādu tuvāko konkurentu zaudējumu.

Nākamā spēle ir paredzēta 7. aprīlī pret “Baltu Vilki” vienību un iespējams uz to laiku Jelgavas jauniešiem pievienosies kāds no “Zemgale/LBTU” sastāvā.