“Zemgale Juniors” pārspēj Rodrigo Laviņa skolas audzēkņus (FOTO)

Svētdien Jelgavas Ledus sporta skolas jauniešu komanda “Zemgale Junors” ar rezultātu 6:4 (2:2; 3:2; 1:0) Junioru Attīstības hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē pārspēja Rodrigo Laviņa hokeja skolas audzēkņus no “Baltu Vilki” vienības.

“Zemgale Juniors” uz šo spēli nesaņēma papildus spēkus no “Zemgale/LBTU” un iztika ar saviem spēkiem, kurus stiprināja “JLSS U17” hokejisti.

Pirmajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem, noslēdzot to ar rezultātu 2:2.

Otrajā trešdaļā “Zemgale Juniors” izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, bet arī to viesi spēja atspēlēt. Trešdaļas izskaņā Mārtiņš Vītols izrāva uzvaru jelgavniekiem, gūstot svarīgos vārtus – 5:4.

Trešajā trešdaļā mājinieki spēja ne tikai nosargāt pārsvaru, bet arī to stiprināt ar Helmuta Spriņģa precīzu metienu – 6:4.

Ar vārtu guvumiem šajā spēlē izcēlās Helmuts Spriņģis, Roberts Bērziņš, Artis Duklavs, Henrijs Reinis Vāravs, Mārtiņš Vītols un Emīls Griķis.

Nākošo spēli “Zemgale Juniors” aizvadīs svētdien 14. aprīlī Rīgā, sacenšoties ar “Prizmas” vienību.

Jelgavniekiem tīri teorētiski vēl pastāv iespējas iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā. Priekš tā ir jāizcīna divas uzvaras pret spēcīgiem pretiniekiem un jācer, ka “HS Rīga” zaudēs nākošajās trīs spēlēs.