“Zemgale Juniors” piedzīvo negaidītu zaudējumu pret liepājniekiem (FOTO)

Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) regulārā čempionāta spēlē “Zemgale Juniors” piedzīvoja negaidītu zaudējumu pret turnīra septītās vietās īpašniekiem “Liepājas SSS” ar rezultātu – 6:7 (1:3; 4:4; 1:0). Spēles iznākumu ietekmēja spēlētāju iztrūkums.

“Zemgale Juniors” uz spēli pret septītās vietas īpašniekiem “Liepājas SSS” nebija pastiprināta ar “Zemgale/LBTU” spēlētājiem, ja vien neskaita aizsargu Danīlu Andrejevu, kurš cīnās abās vienībās. Pie tam iztrūka arī savi spēlētāji, kurus aizvietoja ar “JLSS U17” cīnītājiem.

Izmainītā sastāvā jelgavnieki nespēja uzreiz organizēt savu aizsardzību, kas ļāva “Liepājas SSS” uzbrucējam Mikam Krišam Rungovskim pirmajās sešās minūtēs izvirzīt savu komandu ar divu vārtu pārsvaru.

“Zemgale Juniors” veidoja uzbrukumus, bet labu laiku nespēja ieraidīt ripu viesu vārtos, kamēr neieslēdzās Denisa Vilmana un Reinarda Dāvja Pētersona duets, kas ļāva vienu vārtus atgūt. Diemžēl pirmās trešdaļas beigās viesu uzbrucējs Kristers Kuzņecovs, izmantojot jelgavnieku aizsardzības kļūdu, atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 1:3.

Otro trešdaļu “Zemgale Juniors” uzsāka ar pārliecību savos spēkos un jau otrajā minūtē Reinards Dāvis Pētersons noslēdza Denisa Vilmana uzsākto uzbrukumu ar vārtu guvumu. Diemžēl liepājnieki ātri atjaunoja divu vārtus pārsvaru – 2:4.

Jelgavnieki atjaunoja savu spiedienu uz liepājnieku vārtiem, bet tas tika negaidīti pārtraukts, kad pēc uzbrucēja Helmuta Spriņģa pretinieku spēlētājs ar galvu ietriecās laukuma apmalē. Helmuts tika aizsūtīts uz mājām, bet komanda palika mazākumā uz 5 minūtēm un “Liepājas SSS” hokejisti tajā paspēja gūt divus vārtus – 2:6.

“Zemgale Juniors” kapteinis Reinards Dāvis Pētersons atguva vienus vārtus un tas piedeva papildus motivāciju jelgavniekiem uz atspēlēšanos. Pat neskatoties uz to, ka “Liepājas SSS” spēlētāji guva septītos vārtus. Trešdaļas izskaņā mājinieku uzbrucēji Kristers Vītoliņš un Deniss Vilmanis guva divus vārtus – 5:7.

Trešās trešdaļas pirmajā uzbrukumā Arvis Jansons vēl vairāk uzlaboja noskaņojumu, gūstot ļoti svarīgu vārtus – 6:7. Līdz spēles beigām “Zemgale Juniors” spēlētāji pielika maksimālas pūles, lai atspēlētos. Diemžēl ripa neatrada savu ceļu uz viesu vārtiem un jelgavniekiem nācās atzīt nepatīkamu zaudējumu.