“Zemgale Juniors” sagrauj daugavpiliešus (FOTO)

Jelgavas jauniešu hokeja komanda “Zemgale Juniors” savās mājās ar rezultātu 9:1 (4:0; 4:1; 1:0) sagrāva pretiniekus no “DLSS” (Daugavpils ledus sporta skolas) un pēc trim aizvadītām spēlēm ieņem pirmo vietu Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) turnīra tabulā.

“Zemgale Juniors” hokejisti pārņēma spēles kontroli no pirmajām tikšanās sekundēm un jau ceturtajā minūtē ar Reinarda Dāvja Pētersona precīzu metienu atklāja spēles rezultātu. Līdz trešdaļas beigām ar vārtu guvumiem atzīmējās – Reinis Eberliņš, Silvestrs Uvis Lazarenoks un Uldis Pūpols – 4:0.

Otro trešdaļu jelgavnieki iesāka ar Ernesta Šteinberga gūtiem vārtiem mazākumā un pēc trim minūtēm vārtus jau vairākumā guva Patriks Seilis. Sešas sekundes pēc šī vārtu guvuma precīzs izrādījās Rihards Purgailis. Trešdaļas beigu daļā “DLSS” spēlējošais lietuvietis Šarūnas Baltrūnas vairākumā guva vienīgos pretinieku vārtus. Jelgavnieki līdz trešdaļas beigām paspēja gūt vēl vienus vārtus ar Silvestra Uvja Lazarenoka precīzu metienu – 8:1.

Trešās trešdaļas sākuma “Zemgale Juniors” labā vārtus guva Roberts Mezītis, un šie bija pēdējie gūtie vārti spēlē – 9:1.

“Zemgale Juniors” pēc trim aizvadītām spēlēm aizņem pirmo vietu JAHL turnīra tabulā, bet cīņas ar galvenajiem konkurentiem vēl ir tikai priekšā. Nākamā cīņa notiks 11. septembrī, kad jelgavnieki dosies izbraukumā uz spēli pret HS “Kurbads”.