“Zemgale/LBTU” pēcspēles metienos piekāpjas “Kurbads” (VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” sestdienas vakarā pēcspēles metienos piekāpās Rīgas “Kurbads” ar rezultātu 5:6 (2:2; 3:1; 0:2; 0:0; 0:1), piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas “Optibet” Baltijas līgā.

Uz spēli jelgavnieki devās ne tikai bez četriem ievainotiem spēlētājiem (laba ziņa, ka viņi jau slido treniņos), bet arī bez aizsarga Mārtiņa Poreja, kurš pēc Latvijas Hokeja federācijas Disciplinārās komisijas lēmuma saņēma 3 spēļu diskvalifikāciju. Situāciju uzlaboja uzbrucēja Ričarda Bernharda atgriešanas pamatsastāvā.

“Kurbads” jau trešajā spēles minūtē izvirzījās spēles vadībā pēc R. Jekimova vārtus guvuma, bet jau 30 sekundes vēlāk Kevins Strādnieks (Vilmans, Vītoliņš) rezultātu izlīdzināja. Trešdaļas otrajā pusē rīdzinieki pēc A. Mickeviča vārtu guvuma atkārtoti izvirzījās spēles vadībā. “Zemgale/LBTU” šoreiz vajadzēja nedaudz mazāk par trim minūtēm, lai Gustavs Millers (Zelts, Kazaks) atkal izlīdzinātu spēles rezultātu – 2:2.

Otrās trešdaļas sākuma uzbrucējs Arturs Karaša (Roķis, Alksnis) izvirzīja jelgavniekus vadībā, bet jau pēc minūtes rīdzinieks M. Bīriņš panāca kārtējo spēles rezultāta izlīdzinājumu. “Zemgale/LBTU” hokejistiem nedaudz labāk padevās izmantot tuvā soliņa priekšrocības un līdz trešdaļas beigām Kristiāns Zelts un Eimantas Noreika (Strādnieks, Dīķis) panāca jelgavnieku labā divu vārtu pārsvaru – 5:3.

Trešās trešdaļas sākumā “Kurbads” uzbrucējs D. Livšics samazināja atpalikšanu no jelgavniekiem par vieniem vārtiem, bet trešdaļas vidu R. Jekimovs, spēlējot vairākuma, rezultātu izlīdzināja.

Spēles papildlaikā neviena no komandām netika pie vārtu guvumiem, bet pēcspēles metienos uzvaru savās rokās paņēma “Kurbads” hokejisti. Šis sezonas četrās savstarpējas spēlēs, tikai vienā uzvarētājs tika noskaidrots pamatlaikā. Uzvaru un zaudējumu bilance komandām vienāda – divas uzvaras un divi zaudējumi katrai, kā arī gūtos un zaudētos vārtos – 16:16. Tas ir pieteikums labai cīņai izslēgšanas kārtas spēlēs.

Līdz izslēgšanas kārtas sākumam vēl būs jāpagaida. Šajā nedēļā “Optibet” Baltijas līga ir izlašu pauze, lai komandu spēlētāji varētu piedalīties Latvijas izlašu treniņos un spēlēs. Turnīrs atsāksies 14. februārī, kad “Zemgale/LBTU” dosies uz Lietuvas pilsētu Elektrēniem, lai aizvadītu spēli pret “Airwell Energija”.