“Zemgale/LLU” ceturto reizi tiek galā ar “Mogo/LSPA”

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” izbraukuma spēlē ar rezultātu 3:2 (0:0; 3:2; 0:0) ceturto reizi “Optibet” hokeja līgas regulārajā čempionātā pieveica turnīra līderus “Mogo/LSPA”. Pārdomāta taktika, pārliecinoša vārtsarga spēle un skaļie Jelgavas atbalstītāji kļuva par panākumu atslēgu uzvarai.

Pirmajā trešdaļā abas komandas ļoti daudz aizvadīja pozicionālās cīņās bez izteikta pārsvara kādai no tām. Trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” bija labas vārtu gūšanas iespējas, spēlējot vairākumā, bet rīdzinieku vārtos precīzi darbojās vārtsargs Linards Lipskis.

Otrās trešdaļas pirmā puse pagāja bez gūtiem vārtiem, bet otrajā pusē tika gūti veseli pieci. Spēles rezultātu atklāja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Roberts Jekimovs, kad jelgavniekiem izdevās iespiest laukuma saimniekus aizsardzības zonā.

Sešas minūtes vēlāk “Zemgale/LLU” aizsargs Daniels Goršānovs ar precīzu metienu no zilās līnijas panāca divu vārtu pārsvaru – 2:0. Mazāk nekā pēc minūtes “Mogo/LSPA” izmantoja vairākumu, un ar Riharda Simanoviča raidījumu samazināja jelgavnieku pārsvaru – 2:1.

Vēl pēc vienas minūtes “Mogo/LSPA” spēlētāji mazākumā izveidoja ātru pretuzbrukumu, kuru realizēja Jānis Ozoliņš – 2:2. Turpinoties vairākumam, “Zemgale/LLU” uzbrucējs Kevins Strādnieks atkārtoti izvirzīja savu komandu spēles vadībā – 3:2.

Trešajā trešdaļā “Mogo/LSPA” spēlētāji palielināja savu tempu, kas piespieda jelgavniekus divas reizes pārkāpt spēles noteikumus un spēlēt mazākumā. Teicama vārtsarga Ērika Vītola darbība vārtos ļāva saglabāt jelgavnieku pārsvaru šajā grūtajā spēles epizodē.

Trešdaļas izskaņā rīdzinieki mēģināja izlīdzināt rezultātu, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet “Zemgale/LLU” komandas vienotā darbība to nepieļāva, izcīnot uzvaru priekšpēdējā regulārā čempionāta spēlē.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: 30:07 Roberts Jekimovs (Ostaņkovičs, Ozoliņš); 36:24 Daniels Goršānovs (Ostaņkovičs); 38:32 Kevins Strādnieks (Petrovičs, Ozols).

“Mogo/LSPA”: 37:00 Rihards Simanovičs (Polcs, Liģis); 38:05 Jānis Ozoliņš.