“Zemgale/LLU” neatkārto vakardienas panākumu (FOTO)

Somijas “Mestis” līgas regulārā čempionāta otrajā savstarpējā spēlē “Zemgale/LLU” hokejisti piekāpās Joensū pilsētas komandai “Kiekko-Pojat” ar rezultātu 0:4 (0:1; 0:2; 0:1).

Jelgavnieku sastāvs salīdzinājumā ar pirmo spēli mainījās nedaudz. Ceturtās maiņas centra uzbrucēju Matīsu Bīriņu nomainīja Rihards Mertens. Vārtsargu Rihardu Cimermani nomainīja Ēriks Vītols, bet rezervē palika Mariuss Bajaruns-Galejs.

“Kiekko-Pojat” komanda jau pieradusi pie Jelgavas ledus halles izmēriem un sāka spēli apzinoties savu rīcību. “Zemgale/LLU” spēlētāji kopā ar vārtsargu Ēriku Vītolu darīja visu iespējamo, lai neielaistu ripu savos vārtos. Trešdaļas izskaņā somu uzbrucējam Valteri Kekarainenam izdevās ātrā pretuzbrukumā un ieraidīt ripu vārtu augšējā labā stūrī – 0:1.

Otrajā trešdaļā spēles iniciatīva pārgāja no vienas komandas pie otras, un tās veidoja vārtu gūšanas iespējas, kas pusi no trešdaļas netika izmantotas. Spēles nogriežņa vidū Kazahstānas izcelsmes viesu uzbrucējs Artūrs Gatijatovs izmantoja vairākumu, bet sešas minūtes vēlāk Joels Kerkanens izcīnīja ripu pie laukuma malas, izslidoja vārtu priekšā un ieraidīja to vārtos – 0:3.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” hokejisti ieguldīja visus savus spēkus, lai lauztu spēles gaitu. Neskatoties uz milzīgu spēku patēriņu, jelgavniekiem ripu vārtos ieraidīt neizdevās. Divas minūtes līdz spēles beigām Lēvi Karjalainens ieraidīja ripu tukšos vārtos, jo ledus saimnieki mēģināja pārspēt viesus, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju – 0:4.

“Zemgale/LLU” – “Kiekko-Pojat” 0:4 (0:1; 0:2; 0:1)

Vārtu guvēji: 16:17 Valtteri Kekarainen (Sivonen); 29:11 Artur Gatiyatov (Kusv, Sivonen) – vairākums; 36:40 Joel Kerkkänen; 58:05 Leevi Karjalainen.